BRE Bank z promocją dla klientów zabezpieczających ryzyko walutowe
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank z promocją dla klientów zabezpieczających ryzyko walutowe

BRE Bank, jako pierwszy na rynku, uruchomił specjalne promocje dla klientów korporacyjnych, którzy chcą skorzystać z transakcji zabezpieczających ryzyko walutowe – Forwardów lub Opcji. Firmy, które potrzebują tego typu zabezpieczeń, a nie korzystały do tej pory z możliwości, jakie oferuje BRE, mogą wypróbować dostępne możliwości, otrzymując od banku łączną premię wynoszącą maksymalnie blisko 13tys. zł. I to bez względu na wynik rozliczenia transakcji.

- Chcemy pokazać naszym klientom, szczególnie mniejszym i średnim korporacjom, , jak mogą w prosty sposób zabezpieczać swoje ryzyko walutowe za pomocą transakcji typu forward oraz poprzez zakup opcji walutowych – mówi Maciej Czerwiński, Menedżer linii produktowej Pochodne Walutowe w BRE Banku – Klient, który jeszcze nie korzystał u nas z tego typu produktów ma dwa ciekawe warianty promocji, dzięki którym nie tylko bardzo dużo oszczędzi, ale może także otrzymać od banku niemałe pieniądze – dodaje.BRE Bank przygotował równolegle dwie promocje. Skorzystać z nich można przy realizacji walutowych transakcji terminowych zabezpieczających ryzyko kursowe. Klient może dokonać w ramach promocji trzech takich transakcjikażda o nominale od 20 do 100 tys. euro, po otrzymaniu oferty od banku, najpóźniej do 15 grudnia 2013 r. Każda z transakcji powinna trwać od tygodnia do 3 miesięcy.W ramach pierwszej z promocji pod nazwą „Pakiet Forward + Opcja za 1 PLN” firma otrzymuje możliwość zawarcia opcji walutowej, w której klient, oprócz zabezpieczenia ryzyka kursowego dostaje możliwość korzystania z potencjalnego spadku (w przypadku Importerów) lub wzrostu kursu danej waluty (Eksporterzy). Przy transakcjach – na przykład o wartości 50 tys. euro, koszt takiej opcji to nawet ponad 4000 zł. W ramach promocji firma może zrealizować trzy takie transakcje za symboliczną złotówkę każda. Do dyspozycji są w tym wypadku pary walutowe EUR/PLN i USD/PLNW wypadu drugiej promocji –„Bonus za Forward” klient zawierający walutową transakcję terminową typu forward na parach walutowych EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN i GBR/PLN otrzyma od banku 250 zł za każde 10 tys. nominału danej transakcji. Łącznie, w ramach trzech takich transakcji firma może dostać nawet 7500 zł, niezależnie od wyniku rozliczenia danej transakcji (a więc zarówno przy jej wyniku ujemnym, jak i dodatnim).Z obu promocji skorzystać mogą Klienci, posiadający ekspozycję na ryzyko walutowe, którzy dotychczas nie zawierali z BRE Bankiem walutowych transakcji pochodnych i mają roczne obroty powyżej 10 mln złPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl i www.multibank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.