Jeśli na OFF Festival, to z mBankiem
Copy

Kopiuj tekst

Jeśli na OFF Festival, to z mBankiem

Już 2 sierpnia rozpocznie się ósma edycja OFF Festivalu, wyjątkowego wydarzenia dla fanów muzyki alternatywnej. Po raz siódmy mecenasem imprezy jest mBank, który także tym razem przygotował dodatkowe atrakcje dla festiwalowiczów: darmowe wejściówki, bilety z rabatem oraz możliwość zwiedzenia kulis imprezy wspólnie z Arturem Rojkiem.  

– OFF Festival wspieramy niemal od samego początku, tym bardziej cieszy nas tak dynamiczny rozwój tej imprezy. Jej organizatorom należą się słowa uznania za to, jak w krótkim czasie podnieśli rangę i rozpoznawalność tego festiwalu – mówi Marta Bartosiewicz, dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej mBanku i MultiBanku.Jak co roku, specjalnie dla gości festiwalu, mBank przygotował dodatkowe atrakcje, dzięki którym będą oni mogli nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też poznać OFF „od kuchni”.Klienci, którzy zarejestrują się w programie rabatowym mBanku – mOKAZJE – i kupią bilet w sklepie internetowym OFF Festivalu, zapłacą za trzydniowy karnet o 19 złotych mniej. Natomiast bezpłatne wejściówki na  imprezę będą mogły zdobyć osoby, które zaprojektują koszulkę nawiązującą do tegorocznej edycji festiwalu – bilety otrzyma dziesięciu najbardziej kreatywnych autorów.To nie koniec niespodzianek. – Dodatkowo osoby, które do 22 lipca br. otworzą eKONTO oraz odpowiedzą na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zobaczyć OFF Festival od kuchni?”, będą miały szansę zajrzeć za kulisy imprezy wspólnie z Arturem Rojkiem, twórcą festiwalu – dodaje Marta Bartosiewicz.Zwycięzców obu konkursów poznamy w środę, 24 lipca.Wszystkich uczestników festiwalu mBank zaprosi także do specjalnej strefy wypoczynkowej na terenie festiwalu, gdzie będzie można napić się dobrej kawy i zrelaksować.Uczestnicy OFF Festivalu będą mogli też kupić specjalne festiwalowe karty przedpłacone z logo mBanku, które ułatwią rozliczenia na miejscu (karty naładowane będą określoną kwotą, np. 50 zł).- Płacenie kartą to znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, szczególnie podczas festiwalu. Dzięki temu nie trzeba nosić wypchanego portfela. Poza tym, karta mBanku to także swego rodzaju pamiątka z imprezy, gdyż jej wizerunek został zaprojektowany specjalnie na tę okazję – dodaje Marta Bartosiewicz.Więcej informacji na temat atrakcji mBanku, przygotowanych na tegoroczny OFF Festival, znaleźć można na stronie informacyjnej banku.Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl i www.multibank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.