Komisja ds. wynagrodzeń rady nadzorczej rekomenduje zmiany w zarządzie BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

Komisja ds. wynagrodzeń rady nadzorczej rekomenduje zmiany w zarządzie BRE Banku

Komisja ds. wynagrodzeń rady nadzorczej BRE Banku w związku z kończącą się kadencją zarządu banku zarekomendowała radzie powołanie Pani Lidii Jabłonowskiej-Luby na stanowisko członka zarządu ds. ryzyka. Obecnie pełni ona funkcję doradcy zarządu. Pani Lidia Jabłonowska-Luba jest doświadczonym menedżerem. Pracowała w Schroeder Smith Barney Polska, Banku Handlowym, TUiR Warta oraz TunŻ Warta i w Kredyt Banku, gdzie była wiceprezesem odpowiedzialnym za pion finansów i ryzyka. Ostatnio pełniła funkcję dyrektora ds. zarządzania ryzykiem i wartością w Grupie KBC (Belgia).Commerzbank - główny akcjonariusz BRE - w uznaniu wieloletniego doświadczenia i doskonałej znajomości banku zarekomenduje powołanie Pana Wiesława Thora, dotychczasowego wiceprezesa ds. ryzyka, jako kandydata do rady nadzorczej Banku. Ponadto podczas najbliższego zwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Commberzbank AG zarekomenduje zwiększenie liczby członków rady nadzorczej i powołanie w jej szeregi  Pana Martina Blessinga, prezesa Commerzbanku, odpowiedzialnego również za region Europy Środkowo-Wschodniej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.