Po terminal płatniczy do banku
Copy

Kopiuj tekst

Po terminal płatniczy do banku

MultiPakiet dla Handlu i Usług to nowy rachunek firmowy dostępny w MultiBanku. Klienci, którzy z niego skorzystają,  będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku oraz wydzierżawić za jego pośrednictwem… terminal płatniczy, który zostanie im dostarczony w ciągu dwóch dni od uruchomienia konta.

MultiBank wprowadza drugi z trzech zaplanowanych na ten rok pakietów branżowych. Pierwszy MultiPakiet Transport uruchomiony został  pod koniec stycznia tego roku i skierowany jest do przedstawicieli firm transportowych. Teraz ze specjalnej oferty produktowej mogą też korzystać właściciele mikrofirm działających w sektorze handlu, usług i gastronomii. Ostatni z pakietów branżowych przygotowywanych w MultiBanku wprowadzony zostanie pod koniec tego roku. Jego oferta dopasowana będzie do potrzeb osób prowadzących własną działalność gospodarczą z obszaru tzn. wolnych zawodów.   MultiPakiet dla Handlu i Usług to produkt łączący rachunek firmowy z dzierżawą terminala płatniczego. Klient zakładając konto firmowe może jednocześnie zamówić w banku terminal POS, który zostanie dostarczony na wskazany przez niego adres w ciągu dwóch dni roboczych od momentu podpisania umowy. Urządzenie oprócz podstawowej funkcjonalności umożliwia również dokonywanie szybkich transakcji zbliżeniowych oraz pozawala na wypłatę gotówki przez klienta w kasie sklepu,czyli tzw. cashback.- W ciągu siedmiu lat (od 2004 roku do 2010 roku) liczba transakcji bezgotówkowych dokonywanych przez Polaków wzrosła ponad czterokrotnie, podczas gdy w tym samym czasie liczba wydanych kart płatniczych niespełna dwukrotnie. Oznacza to, że płacąc za zakupy czy usługi coraz częściej sięgamy po „plastikowe” pieniądze – mówi Bogna Antosiak, odpowiedzialna za wdrożenie nowego produktu do oferty MultiBanku. - Jednocześnie stopień nasycenia rynku punktami handlowo-usługowymi, umożliwiający dokonywanie płatności kartami, nadal jest niewielki i w zależności od różnych statystyk wynosi 19-38 proc. Zatem klienci płacący  za zakupy kartami nie zawsze mogą to zrobić, a właściciele sklepów czy restauracji tracą w ten sposób szansę zwiększenia obrotów i poszerzenia swojej grupy klientów. Nasza propozycja ma im to ułatwić, w dodatku pozwalając zaoszczędzić czas potrzebny na załatwianie dodatkowych umów związanych z leasingiem terminala – dodaje.  

Co więcej, w ramach pakietu jego użytkownicy zyskują również możliwość dokonywania bezpłatnych wpłat gotówki w dowolnej placówce banku oraz dostęp do darmowej karty płatniczej.

- Dzięki temu klienci mogą znacznie ograniczyć koszty związane z wpłatą codziennych utargów do banku. Teraz mogą to robić bezpłatnie nie tylko poprzez sieć ponad 260 wpłatomatów dostępnych w ramach pakietu, ale też bezpośrednio w oddziale banku. Zazwyczaj w placówce za tego typu usługę musieliby zapłacić od kilku do nawet kilkunastu złotych – mówi Bogna Antosiak z MultiBanku.W ramach MultiPakietu dla Handlu i Usług bank oferuje klientom:  
- rachunek firmowy i terminal POS (prowizja od transakcji bezgotówkowych realizowanych w terminalu POS w wysokości 1,69%, min. 0,1 zł), w cenie 65 zł miesięcznie,
- bezpłatne wpłaty gotówkowe w placówkach MultiBanku i sieci ponad 250 wpłatomatów,
- 10 bezpłatnych przelewów krajowych do innych banków w miesiącu przez internet lub automatyczny serwis telefoniczny,  
- bezpłatne przelewy do ZUS i US przez internet,
- bezpłatne wydanie i prowadzenie karty debetowej do rachunku firmowego,
- dostęp do ponad 4800 bezpłatnych bankomatów (w sieci Euronet, BZ WBK, Cash4You, eCard),
- wsparcie eksperta ds. klientów firmowych w placówkach MultiBanku w zakresie bieżącego zarządzania finansami firmy. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.