Tańsze loty z kartami kredytowymi MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Tańsze loty z kartami kredytowymi MultiBanku

MultiBank wprowadził promocję, dzięki której klienci kupujący bilety lotnicze LOT-u zapłacą o 20 proc. mniej. Aby skorzystać z oferty wystarczy za kupowany on-line bilet zapłacić kartą kredytową MultiBanku.

- Polacy latają coraz chętniej, w zeszłym roku liczba pasażerów w ruchu regularnym i czarterowym przekroczyła 21 mln. Dlatego dla wszystkich wylatujących na ciepłe, czerwcowe weekendy wprowadziliśmy promocję, która pomoże znacząco obniżyć koszty takiej podróży – tłumaczy Joanna Materka, odpowiedzialna za segment kart kredytowych w MultiBanku.Oferta przygotowana została we współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Bilety zakupione na stronie przewoźnika, za pośrednictwem karty kredytowej MultiBanku, będą tańsze o 20 proc. Aby uzyskać rabat klient powinien podać na stronie LOT-u kod promocyjny, który otrzymał w wiadomości w serwisie transakcyjnym. Informacja ta jest widoczna po zalogowaniu się do rachunku.Promocja potrwa do 30 czerwca br., a wszystkie loty zakupione ze zniżką powinny odbyć się najpóźniej w tym terminie.Oferta dostępna jest również dla klientów mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.