BRE Bank, mBank i MultiBank ze wspólnym biurem prasowym
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank, mBank i MultiBank ze wspólnym biurem prasowym

BRE połączył biura prasowe obsługujące korporacyjną i detaliczną część biznesu. Dzięki tym zmianom, rzecznik grupy jest odpowiedzialny za całość działań public relations, a zespoły prasowe w Warszawie i w Łodzi pracują wspólnie.

Działaniami public relations w nowej strukturze kieruje Krzysztof Olszewski, dotychczas sprawujący obowiązki rzecznika prasowego marki mBank, który jednocześnie objął funkcję rzecznika Grupy BRE Banku. Piotr Rutkowski, jako zastępca rzecznika prasowego, pozostaje odpowiedzialny za wsparcie komunikacyjne bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Zadania w tym zakresie realizuje też Łukasz Myszka, zajmujący się również działaniami PR dla spółek z Grupy BRE.Jednocześnie rzecznik Grupy BRE przejmuje funkcje rzeczników marek detalicznych – mBanku i MultiBanku. Wspólnie z nim komunikacją marek zajmują się Emilia Kasperczak (w zakresie działań MultiBanku) oraz Kinga Wojciechowska (w zakresie mBanku).Mateusz Żelechowski – dotąd sprawujący funkcję rzecznika prasowego MultiBanku – awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Departamencie Promocji ds. Klientów Zamożnych i Przedsiębiorców w pionie detalicznym BRE (odpowiedzialnym za działania marketingowe mBanku i MultiBanku).– Celem przeprowadzonych zmian organizacyjnych jest zapewnienie spójności działań PR w Grupie BRE Banku, stworzenie jednego centrum kompetencji w tym zakresie i zwiększenie możliwości efektywnego wsparcia linii biznesowych – mówi Iwona Ryniewicz, dyrektor Departamentu Komunikacji i Strategii Marketingowej BRE, nadzorująca obszar PR w grupie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.