Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku

Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Najnowsza propozycja banku zastępuje dotychczas funkcjonującą kartę MasterCard Aquarius Debit. Nowy ""plastik"" oprócz standardowych funkcjonalności, takich jak płatności zbliżeniowe, wzbogacony został o program World MasterCard Rewards. Dzięki temu posiadacze kart za każdą dokonaną transakcję bezgotówkową otrzymują punkty, które mogą wymienić na oryginalne nagrody, np. kurs sushi dla dwojga, lot szybowcem czy MacBook Air.Punkty w programie lojalnościowym przyznawane są za transakcje dokonane kartą w sklepach i punktach usługowo-handlowych. Każde wydane w ten sposób 5 zł daje klientowi 1 punkt w programie. Dotychczas z tej możliwości mogli korzystać posiadacze kart kredytowych World MasterCard Aquarius. W ramach programu, na jednym koncie, klienci mogą gromadzić punkty za transakcje wykonane kartą kredytową i debetową, a także zbierać punkty wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną - wystarczy, że  połączą swoje konta na platformie MasterCard Rewards.Dodatkowo, do karty debetowej dodane jest bezpłatne ubezpieczenie Travel World Debit, które gwarantuje posiadaczowi karty oraz dwóm towarzyszącym mu w podróży osobom ochronę podczas podróży, obejmującą między innymi zwrot kosztów leczenia, ubezpieczenie opóźnienia lotu czy odwołania lub skrócenia podróży zagranicznej.Klienci posiadający kartę World Debit MasterCard Aquarius mogą również wypłacać bez prowizji pieniądze z bankomatów na całym świecie oraz korzystać z programu rabatowego MultiBanku, uprawniającego ich do zniżek w wysokości nawet 50 proc. u ponad 2,5 tys. partnerów w całej Polsce. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.