Wyższe oprocentowanie rachunków oszczędnościowych w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Wyższe oprocentowanie rachunków oszczędnościowych w mBanku

Posiadacze rachunku eMAX plus mogą liczyć na wyższy procent dzięki kolejnej w ostatnim czasie podwyżce oprocentowania produktów oszczędnościowych w mBanku.

Od 21 lipca zmienia się oprocentowanie rachunków oszczędnościowych eMAX plus w mBanku (średnio o 0,2 p.p.). Zmiana dotyczy wszystkich pasm przewidzianych w ramach produktu. Oznacza to, że z wyższego oprocentowania skorzystają zarówno Klienci dysponujący kwotą kilku tysięcy złotych, jak i osoby oszczędzające na bankowym rachunku kilkadziesiąt- lub kilkaset tysięcy złotych.Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego eMAX plus w mBanku uzależnione jest od wysokości zdeponowanych na nim środków i od 21.07.2011 r. wynosi:
3,40% dla kwot w wysokości do 49 999,99 zł;
3,60% dla kwot w wysokości 50 000 – 99 999,99 zł;
4,30% dla kwot w wysokości 100 000 – 199 999,99 zł;
4,50% dla kwot w wysokości powyżej 200 000 zł.

Za otwarcie i prowadzenie internetowego rachunku oszczędnościowego eMAX plus bank nie pobiera prowizji. Rachunek dostępny jest dla posiadaczy bezpłatnego eKONTA.Najnowsza zmiana w zakresie produktów oszczędnościowych jest kolejną w ostatnim czasie. W czerwcu mBank podniósł oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat, a w kwietniu wprowadził do oferty depozyty terminowe z dzienną kapitalizacją odsetek (mLOKATY PLUS).mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.