Wiosna w mBanku z funduszami AIG
Copy

Kopiuj tekst

Wiosna w mBanku z funduszami AIG

Klienci mBanku inwestujący w fundusze AIG mogą zdobyć atrakcyjne nagrody.

mBank wraz z AIG zapraszają Klientów, korzystających z Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, do udziału w najnowszym konkursie. Aby wziąć udział w akcji, należy złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa, w okresie od
30 kwietnia do 31 maja br.
jednego z następujących funduszy inwestycyjnych otwartych lub subfunduszy, wchodzących w skład
AIG SFIO Parasol Światowy:

AIG FIO Aktywnej Alokacji,

AIG FIO Stabilnego Wzrostu,

AIG FIO Zrównoważony Nowa Europa,

AIG FIO Akcji,

AIG FIO Małych i Średnich Spółek,

AIG Subfundusz Zrównoważony  Światowy,

AIG Subfundusz Zrównoważony Azjatycki,

AIG Subfundusz Akcji Małych i Średnich Spółek Europejskich,

AIG Subfundusz Akcji Rynków Wschodzących,

AIG Subfundusz Akcji Chińskich i Azjatyckich,

AIG Subfundusz Aktywnej Alokacji Plus,

AIG Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus,

AIG Subfundusz Akcji Nowa Europa,

AIG Subfundusz Akcji Plus.

Zawirowania na rynku kapitałowym, jakie mogliśmy obserwować od ponad roku, miały wpływ na portfel inwestycyjny niejednego Inwestora. Widoczne ostatnio ożywienie giełdowe może dać nadzieję na przyszłe odwrócenie się trendów rynkowych i wystąpienie ewentualnej hossy w kolejnych latach. Historia pokazuje, że zwykle wtedy, kiedy nastroje są najgorsze - mamy w perspektywie za sobą kilkunastomiesięczną bessę - inwestycje mogą być najbardziej zyskowne -
mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer ds. Produktów Inwestycyjnych mBanku.

W konkursie biorą udział osoby, które zainwestują kwotę co najmniej
10 000 PLN
i nie dokonają odkupienia jednostek uczestnictwa w powyższe fundusze lub subfunduszy do dnia 30 czerwca 2009 r. włącznie.

Zwycięzcami zostają Klienci, którzy zgromadzą największe aktywa w funduszach/ subfunduszach. Do zdobycia są 3 konsole do gier PlayStation oraz 6 cyfrowych ramek.
Regulamin konkursu znajduje się w serwisie mBanku.

Obecnie poprzez platformę SFI można nabyć przeszło 224 różnego rodzaju funduszy, a oferta jest stale rozszerzana. W samym kwietniu mBank udostępnił na platformie SFI subfundusze zarządzane przez World Investment Opportunites Funds SICAV (WIOF), rynków nieodkrytych i nierozwiniętych oraz kolejne fundusze zarządzane przez PKO TFI SA.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych
to prosty i wygodny sposób na zarządzanie swoimi oszczędnościami. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw i fundusze należące do różnych kategorii. Dodatkowo wszystkie operacje wykonywane są w jednym miejscu - z rachunku osobistego eKONTO. Klient ma dostęp do informacji o swoich inwestycjach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, na stronach mBanku i przez mLinię - bez granic w czasie i przestrzeni.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.