mBank wymienia transakcje kartami na losy
Copy

Kopiuj tekst

mBank wymienia transakcje kartami na losy

"Ruszyła trzecia edycja loterii KartoMania w mBanku. Klienci regularnie płacący kartami mogą odjechać sportowym Audi TT lub zdobyć jedną z ponad 1000 innych nagród.
Jak co roku zachęcamy Klientów do używania kart płatniczych, sięgając po sprawdzony sposób - loterię z nagrodami. W każdej z organizowanych do tej pory akcji, udział brało po 100 tys. osób płacących kartami

- tłumaczy
Mateusz Karewicz

, project manager w mBanku. 
Przygotowując takie projekty, nie tylko popularyzujemy płatności kartami, ale również premiujemy Klientów, którzy mogą czerpać dodatkowe korzyści z posiadania produktów mBanku

 - dodaje Karewicz.Zasady trzeciej edycji loterii KartoMania w mBanku są bardzo proste: wystarczy zarejestrować się w programie przez
internet

i płacić kartami płatniczymi, wydanymi przez mBank. Każda transakcja bezgotówkowa o wartości co najmniej 5 zł jest zamieniana na los biorący udział w losowaniu nagród. Dodatkowo, w ramach wspierania przez mBank rozwoju płatności zbliżeniowych, transakcje realizowane w technologii PayPass i PayWave oraz płatności z wykorzystaniem usługi Visa CashBack, nagradzane są dwoma losami. W loterii udział biorą zarówno transakcje realizowane kartami debetowymi, jak i kredytowymi.  Każda zrealizowana transakcja zwiększa szansę na wygraną  w loterii. Na szczęśliwców, których los zostanie wylosowany, czeka ponad 1000 nagród o wartości przekraczającej 320 tys. zł:
  • 1. sportowe Audi TT Coupe o wartości 130 tys. zł,


  • 10 konsoli XboX 360 Slim 4,


  • 20 netbooków Samsung NF110,


  • 1000 dysków przenośnych Toshiba 320 GB. KartoMania potrwa do 12 lipca 2011 r. Na wygraną szansę  będą mieć  także Klienci, którzy zarejestrują się ostatniego dnia trwania loterii . Bank uwzględni bowiem wszystkie transakcje, wykonane w okresie trwania  loterii, a więc także te zrealizowane przed rejestracją. Dodatkowo, osoby aktywnie używające kart płatniczych mBanku mogą skorzystać z innych benefitów. W ramach
promocji KinoMania

, każdy Klient, który do końca kwietnia br. dokona minimum 10. transakcji bezgotówkowych o wartości co najmniej 20 zł każda, otrzyma kod dostępu do pokoju kinowego w serwisie ipla.pl. Kod uprawnia do obejrzenia dowolnej liczby dostępnych w serwisie kinowych hitów.Klienci mBanku mogą również korzystać z nawet 40-proc. rabatów, płacąc kartami w blisko 1,5 tys. sklepów w całej Polsce.

mBank

,

będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).


£3891"" >
"
Jak co roku zachęcamy Klientów do używania kart płatniczych, sięgając po sprawdzony sposób - loterię z nagrodami. W każdej z organizowanych do tej pory akcji, udział brało po 100 tys. osób płacących kartami- tłumaczyMateusz Karewicz, project manager w mBanku.
Przygotowując takie projekty, nie tylko popularyzujemy płatności kartami, ale również premiujemy Klientów, którzy mogą czerpać dodatkowe korzyści z posiadania produktów mBanku - dodaje Karewicz.

Zasady trzeciej edycji loterii KartoMania w mBanku są bardzo proste: wystarczy zarejestrować się w programie przez internet i płacić kartami płatniczymi, wydanymi przez mBank. Każda transakcja bezgotówkowa o wartości co najmniej 5 zł jest zamieniana na los biorący udział w losowaniu nagród. Dodatkowo, w ramach wspierania przez mBank rozwoju płatności zbliżeniowych, transakcje realizowane w technologii PayPass i PayWave oraz płatności z wykorzystaniem usługi Visa CashBack, nagradzane są dwoma losami. W loterii udział biorą zarówno transakcje realizowane kartami debetowymi, jak i kredytowymi.  

Każda zrealizowana transakcja zwiększa szansę na wygraną  w loterii. Na szczęśliwców, których los zostanie wylosowany, czeka ponad 1000 nagród o wartości przekraczającej 320 tys. zł:

1. sportowe Audi TT Coupe o wartości 130 tys. zł,
2. 10 konsoli XboX 360 Slim 4,
3. 20 netbooków Samsung NF110,
4. 1000 dysków przenośnych Toshiba 320 GB.

KartoMania potrwa do 12 lipca 2011 r. Na wygraną szansę  będą mieć  także Klienci, którzy zarejestrują się ostatniego dnia trwania loterii . Bank uwzględni bowiem wszystkie transakcje, wykonane w okresie trwania  loterii, a więc także te zrealizowane przed rejestracją.

Dodatkowo, osoby aktywnie używające kart płatniczych mBanku mogą skorzystać z innych benefitów. W ramachpromocji KinoMania, każdy Klient, który do końca kwietnia br. dokona minimum 10. transakcji bezgotówkowych o wartości co najmniej 20 zł każda, otrzyma kod dostępu do pokoju kinowego w serwisie ipla.pl. Kod uprawnia do obejrzenia dowolnej liczby dostępnych w serwisie kinowych hitów.

Klienci mBanku mogą również korzystać z nawet 40-proc. rabatów, płacąc kartami w blisko 1,5 tys. sklepów w całej Polsce.
mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.