W mBanku teraz także karty w systemie Visa PayWave
Copy

Kopiuj tekst

W mBanku teraz także karty w systemie Visa PayWave

mBank wspiera rozwój rynku płatności zbliżeniowych w Polsce wprowadzając kolejną tego typu kartę - Visa Electron PayWave. To już trzecia karta debetowa dla Klientów indywidualnych mBanku, wyposażona w technologię zbliżeniową. 

Karta Visa Electron PayWave stanowi uzupełnienie oferty debetowych kart zbliżeniowych dostępnych w mBanku dla Klientów indywidualnych. Funkcjonuje ona obok wprowadzonych w listopadzie br. kart MasterCard Debit PayPass oraz MasterCard Debit PayPass Gold.

Jednocześnie do eKONTA wydawane są dwie bezpłatne karty w tradycyjnej technologii – Visa Electron (popularny „delfinek”) oraz karta MasterCard Debit.

Visa Electron PayWave posiada wszystkie funkcje wydawanej dotychczas w mBanku karty Visa Electron, co oznacza, że można dokonywać nią transakcji w sklepach i punktach usługowych, płacić w internecie, korzystać z usługi Visa CashBack oraz wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie. Dodatkowo, karta wyposażona jest w antenę zbliżeniową PayWave, dzięki której można wykonywać transakcje zbliżeniowe do kwoty 50 zł bez konieczności potwierdzania ich kodem PIN.

Miesięczna opłata za kartę Visa Electron PayWave wynosi 1,50 zł, jednak Klienci aktywnie z niej korzystający mogą w prosty sposób uniknąć prowizji. Wystarczy bowiem, aby wartość wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych wyniosła min. 300 zł miesięcznie, a opłata zostanie zwrócona.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ostatniej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.