Podatek dochodowy na kredyt
Copy

Kopiuj tekst

Podatek dochodowy na kredyt

Kredyt na podatek PIT to nowa propozycja MultiBanku dla podatników, którzy w tegorocznym rozliczeniu wykażą konieczność zapłaty podatku dochodowego. Oferta jest dostępna do 30.04.2010 r.

Jak pokazują dane MultiBanku osoby, które osiągają ponadprzeciętne dochody i wykazują obowiązek zapłaty podatku mogą stanąć przed koniecznością wygospodarowania poważnych kwot. W ubiegłym roku zdecydowana większość przelewów podatkowych wykonanych przez klientów MultiBanku do Urzędów Podatkowych opiewała na kwoty przekraczające 3000 PLN.

- Takie sumy mogą obciążyć budżet domowy. Szczególnie, jeśli o konieczności ich wyasygnowania dowiadujemy się w ostatniej chwili, przed upływem ustawowego terminu. – mówi Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Klientów Indywidualnych w MultiBanku -
 
W ubiegłym roku ponad 85% przelewów podatkowych nasi klienci zrealizowali w ostatniej dekadzie kwietnia. W takich sytuacjach sprawnie i szybko przyznany, niskooprocentowany kredyt może okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem. – dodaje.
 
Kredyt nie wymaga zabezpieczenia. Oferta jest skierowana głównie do klientów MultiBanku. Mogą z niej jednak korzystać również osoby zamożne z segmentu mass-affluent (szczególnie przedstawiciele wolnych zawodów, również prowadzący działalność gospodarczą) nie będące do tej pory klientami banku. Wnioskowana kwota może pokrywać część lub całość zobowiązania z tytułu podatku, nie powinna być jednak wyższa od wartości wskazanej w deklaracji podatkowej, jako należność do zapłaty.

Informacje dodatkowe:
Podstawowe parametry kredytu:
Posiadacze MultiKonta ja/my
Członkowie Klubu Aquarius
Prowizja
Od 1,5% kwoty kredytu
Od 1,5% kwoty kredytu
Oprocentowanie (zmienne)
11,99% bez względu na kwotę kredytu i okres kredytowania
10,99% bez względu na kwotę kredytu i okres kredytowania
Przelew na rachunek Urzędu Skarbowego
0 PLN
0 PLN
Oferta obowiązuje od 11.02. do 30.04.2010 r.
Kwota kredytu: 3 000 – 50 000 PLN
Maks. okres kredytowania: 60 m-cy
Cel: zapłata podatku dochodowego za rok 2009, w części lub w całości na podstawie właściwej deklaracji podatkowej
Wymagane dokumenty:
- kopia złożonej lub wypełnionej odpowiedniej deklaracji podatkowej PIT za rok 2009, wraz ze wskazaniem właściwego do rozliczenia Urzędu Skarbowego,
- dokument potwierdzający zatrudnienie.
Wniosek o kredyt na podatek PIT można złożyć w Centrum Usług Finansowych MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.