Nowe nazwy starterów w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Nowe nazwy starterów w mBank mobile

Wirtualny operator komórkowy mBank mobile wprowadził nowe nazwy starterów w ofercie dla abonentów indywidualnych. Od dziś można korzystać z uszytych na miarę starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi. Dla Abonentów przygotowano także przedłużenie oferty 19 gr/min. 

mBank mobile wprowadził odświeżające i porządkujące zmiany w nazewnictwie starterów w ofercie skierowanej do Klientów indywidualnych. Starter Szeroki zastąpi Starter zwykły, w miejsce Startera 19gr (przenieś numer na 19gr) pojawi się Starter Płaski, a Darmofon od dziś przyjął nazwę Startera Długiego. Nowe nazwy odzwierciedlają główne atuty każdego startera:

Szeroki - ponieważ właśnie taki jest wachlarz oferowanych przez ten starter usług dodatkowych. W jego ramach można skorzystać z pakietu internetowego 20 MB gratis lub 100 MB za 5 zł, a także aktywować usługę mZnajomi i otrzymać 200 darmowych minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami.

Płaski - bowiem płaska jest stawka 19gr za minutę rozmowy do wszystkich sieci, również do Play. Oferta promocyjna będzie obowiązywać do 30.06.2011 r.

Długi, gdyż okres ważności konta bez konieczności wykonywania doładowań wynosi cały rok, nawet jeśli ani razu nie zostanie zasilone kwotą doładowania.

W związku z pojawieniem się nowych nazw starterów, zmianie ulegną także oferty promocyjne:

Promocja Starter płaski

zastąpi wcześniejsze promocje Starter 19 groszy oraz Przenieś numer na 19 groszy). W ramach promocji Abonenci mBank mobile będą korzystać z bardzo niskiej stawki do wszystkich sieci (również do Play): 19 gr/min i 10 gr/SMS

oraz bezpłatnego pakietu 50 MB/mies. na połączenia z Internetem.

Promocja Starter długi zastąpi dobrze znaną promocję Darmofon, w ramach której Abonenci dokonują zakupu startera z roczną ważnością konta, bez konieczności wykonywania doładowań.

Dodatkowo, przedłużona zostanie także promocja 19 groszy. Klienci, którzy wcześniej nabyli starter w jednej z promocji „19 groszy”, będą mogli korzystać z promocyjnych cen jeszcze do 30 czerwca 2011 r. Promocje, których dotyczy przedłużenie obowiązywania stawek promocyjnych:

„Starter 19 groszy”

„Przenieś numer na 19 groszy”

„Rozmówki polskie"",

„Rozmówki polskie 2"",

„Urodzinowe rozmówki polskie"",

„Gwarancja niskiej ceny""

„19 gr. do wszystkich"",

„mBank mobile + mobile INTERNET""

Dla Klientów indywidualnych mBank mobile przygotował również niespodziankę polegającą na odświeżeniu strony internetowej. Pojawią się nowe zakładki z opisem produktów skierowanych do Abonentów indywidualnych.

Dążymy do tego, aby strona była bardziej przyjazna i czytelna, łatwiejsza w obsłudze dla Klientów– mówiDamian Miros, odpowiedzialny za wdrożenie zmian. Mamy nadzieję, że nasi Użytkownicy będą zadowoleni z jej nowego oblicza– dodaje Miros.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W najnowszej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.


mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.