10 lat mBanku w internecie i na koncercie w Łodzi
Copy

Kopiuj tekst

10 lat mBanku w internecie i na koncercie w Łodzi

W internecie pojawiła się nowa strona mBanku. Mowa o serwisie, stworzonym w ramach obchodów 10-lecia, w którym prezentowane są urodzinowe atrakcje dla Klientów. Jedną z nich jest wielki koncert, podczas którego wystąpią grupa Myslovitz oraz szwedzka artystka Lykke Li. 

W internecie pojawiła się nowa strona mBanku. Mowa o serwisie, stworzonym w ramach obchodów 10-lecia, w którym prezentowane są urodzinowe atrakcje dla Klientów. Jedną z nich jest wielki koncert, podczas którego wystąpią grupa Myslovitz oraz szwedzka artystka Lykke Li.

Dziesiąte urodziny mBanku coraz bliżej – pierwszy w Polsce wirtualny bank powstał w nocy z 25 na 26 listopada 2000 r. Chociaż działania promujące ten jubileusz były prowadzone przez cały rok, to właśnie w listopadzie nabiorą one większego tempa.

Pod adresem http://www.mBank10lat.pl/ uruchomiony został jubileuszowy serwis internetowy, stworzony według koncepcji pracowników mBanku i agencji Mosqi.to. Jego głównym elementem jest… wirtualny tort urodzinowy, który będzie powiększał się aż do dnia urodzin. Za poszczególnymi warstwami tortu ukryte zostaną zarówno wiadomości o urodzinowych atrakcjach dla Klientów, jak i najważniejsze fakty z historii banku.

Jedną z właśnie ogłoszonych atrakcji jest wielki koncert na 10. urodziny banku, który odbędzie się 20 listopada 2010 r. w łódzkim Klubie Wytwórnia. Dla Klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników mBanku wystąpi zespół Myslovitz oraz pochodząca ze Szwecji Lykke Li. Artystka zdobyła popularność w internecie dzięki serwisowi MySpace.com. Fanom na świecie znana jest m.in. z utworu „Possibility”. Wokalistka wystąpi w Polsce po raz pierwszy i będzie to w tym czasie jej jedyny występ. Organizatorem koncertu, na zlecenie mBanku, jest firma All Right Now Productions, patronat medialny objęła ""Gazeta Wyborcza Łódź"", Onet.pl oraz rozgłośnie radiowe Program Trzeci Polskiego Radia ""Trójka"" oraz Polskie Radio Łódź.

Koncert promowany będzie w internecie, głównie na stronach bloga mBanku , poprzez
konkursy, które są okazją do zdobycia biletów. Na Klientów czeka 500 podwójnych zaproszeń. Nie jest to zresztą jedyna atrakcja dla nich, bowiem internauci będą mieli okazję nie tylko wysłuchać koncertu, ale również wybrać utwory, które podczas koncertu zagra zespół Myslovitz. Informacje na temat akcji publikowane są na bieżąco w profilu banku na Facebooku

.Elementem promocji koncertu jest także krótki film, którego bohaterami są tancerze wykonujący układ do utworu Lykke Li „I’m good, I’m gone”. Spot został nakręcony 12 września br. na rynku łódzkiej Manufaktury. Można go obejrzeć w internecie pod adresem:
http://www.youtube.com/watch?v=600qR6VWXJM.  Realizacja nagrania w Łodzi to nawiązanie do historycznych korzeni banku, który powstał, rozwijał się i w dalszym ciągu rezyduje w tym mieście.

Koncepcja obchodów 10. urodzin mBanku zakłada jak największy udział Klientów w poszczególnych wydarzeniach i promocjach – stąd hasło przewodnie akcji:
„10. urodziny mBanku – to Ty nas obchodzisz”.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W najnowszej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.


mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.