Już siedemnaście TFI w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych
Copy

Kopiuj tekst

Już siedemnaście TFI w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych

"W ofercie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku pojawiły się kolejne nowe fundusze. To efekt nawiązania współpracy z Noble Funds TFI i TFI SKOK.

Klienci mBanku mogą już nabywać jednostki uczestnictwa w funduszach zarządzanych przez Noble Funds TFI i TFI SKOK.

Noble Funds oferuje fundusz Noble Funds FIO, składający się z siedmiu zróżnicowanych subfunduszy. W ofercie towarzystwa dostępny jest też fundusz specjalistyczny, dzięki któremu można inwestować na rynkach kapitałowych Afryki (Noble Funds FIO, subfundusz Africa). Minimalna kwota pierwszej wpłaty do funduszu wynosi 500 zł, a każdej kolejnej 100 zł.

TFI SKOK zarządza funduszami SKOK FIO Rynku Pieniężnego, SKOK Parasol FIO z pięcioma subfunduszami oraz funduszami SKOK SFIO Etyczny 1 i FIO Etyczny 2. Fundusze realizują  ideę odpowiedzialnego społecznie inwestowania, biorąc pod uwagę nie tylko potrzeby finansowe inwestora, ale również wpływ wywierany przez określoną instytucję na społeczność.

O łatwości  inwestowania w fundusze za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych przekonało się już blisko 500  tysięcy Klientów mBanku.

Mamy nadzieję, iż poszerzenie oferty zachęci kolejnych Klientów do pomnażania kapitału właśnie za pośrednictwem naszej platformy – tłumaczy Monika Chwiedziewicz, naczelnik wydziału produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych w mBanku. – Ponadto uzupełnienie oferty SFI mBanku o tak zróżnicowane fundusze  pozwala Klientom na zbudowanie możliwie najciekawszego i silnie zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego - dodaje Chwiedziewicz.


O Noble Funds TFI SA

Noble Funds TFI SA działa na rynku do 2006 r. W jego ofercie znajdują się dwa podstawowe fundusze:

1. Noble Funds FIO, składający się z siedmiu subfunduszy:
Noble Fund Skarbowy,

Noble Fund Mieszany,

Noble Fund Akcji,

Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek,

Noble Fund Stabilnego Wzrostu Plus,

Noble Fund Timingowy,

Noble Fund Global Return.

2. Noble Funds FIO, w skład którego wchodzi:

Noble Fund Africa.

O TFI SKOK SA

TFI SKOK SA funkcjonuje na rynku od 2004 r. W ofercie Towarzystwa można znaleźć cztery fundusze:

1. SKOK FIO Rynku pieniężnego.

2. SKOK Parasol FIO, w skład którego wchodzi 5 subfunduszy:

Subfundusz SKOK Akcji,

Subfundusz SKOK Aktywny ZA,

Subfundusz SKOK Gotówkowy,

Subfundusz SKOK Obligacji,

Subfundusz SKOK Stabilny ZA.


3. SKOK SFIO Etyczny 1.

4. SKOK FIO Etyczny 2.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych

mBanku jest pierwszą w Polsce platformą internetową pozwalającą na bezprowizyjny zakup jednostek uczestnictwa w blisko 260 funduszach należących do 17 różnych towarzystw. Inwestowanie w ramach SFI pozwala na zbudowanie zróżnicowanego portfela inwestycyjnego opartego o fundusze różnych kategorii: fundusze akcyjne, rynku pieniężnego, obligacyjne czy hybrydowe. SFI jest produktem zintegrowanym z rachunkiem podstawowym eKONTO, co oznacza stały, 24-godzinny dostęp przez zdalne kanały tj. internet czy mLinia.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W najnowszej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.


mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Fundusze nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Należy liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części wpłaconych środków. Szczegółowy opis czynników ryzyka znajduje się odpowiednio w prospekcie informacyjnym, prospekcie emisyjnym, memorandum informacyjnym albo w warunkach emisji danego funduszu. Dokumenty te dostępne są w internecie na http://www.mBank.pl/ na  podstronach poszczególnych funduszy w polu ""Prospekt do pobrania"".
.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.