Promocja w mBanku: otwierasz konto, płacisz kartą, dostajesz zwrot
Copy

Kopiuj tekst

Promocja w mBanku: otwierasz konto, płacisz kartą, dostajesz zwrot

mBank zachęca do aktywnego korzystania z kart debetowych. Przez trzy miesiące osoby, które w październiku otworzą zdalnie rachunek eKONTO, będą otrzymywać zwrot części środków wydanych kartą.

Nowi Klienci mBanku, w ramach promocji „Wydajesz? Dostajesz!”, otrzymają do 1 proc. środków wydanych przy użyciu kart debetowych MasterCard Debit i Debit PayPass oraz Visa Electron. Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które w październiku br. złożą wniosek o otwarcie rachunku eKONTO za pośrednictwem internetu lub mLinii, a następnie przystąpią do promocji, wysyłając zgłoszenie w systemie transakcyjnym.

W promocji uwzględnione zostaną transakcje bezgotówkowe, dokonywane pomiędzy 1 października a 31 grudnia br. Za transakcje zrealizowane do 31 października Klienci otrzymają zwrot w wysokości 1 proc. ich wartości, a za kolejne, wykonane do 31 grudnia, 0,75%. Aby otrzymać zwrot w ostatnim, trzecim miesiącu akcji, należy jednorazowo zasilić eKONTO przelewem zewnętrznym w kwocie min. 800 zł. Środki będą zwracane sukcesywnie do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Promocja jest elementem długoterminowych działań, w ramach których przekonujemy Klientów do aktywnego korzystania z kart debetowych. Do argumentów o wygodzie i bezpieczeństwie płatności realizowanych kartami, dodajemy kolejny: finansowy. W praktyce bowiem Klienci otrzymują od mBanku swoisty rabat na zakupy – mówi Adam Miziołek, kierujący wydziałem produktów podstawowych w mBanku.

W ramach akcji chcemy również przekonać Klientów do skorzystania z oferty bezpłatnego eKONTA, oferującego możliwość skorzystania z kredytu on-line, zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych czy ubezpieczeń – dodaje Miziołek.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.