Zmiana oprocentowania limitów kredytowych
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana oprocentowania limitów kredytowych

mBank zmienia oprocentowanie limitu kredytowego w mBIZNES koncie.

Dla Klientów, składających wnioski o limit kredytowy w mBIZNES koncie od 9 kwietnia br., oprocentowanie kredytów kształtuje się następująco:

la kredytów do 20 tys. PLN (w tym dopuszczalnego salda debetowego) - 17%
dla kredytów od 20 do 100 tys. PLN - 15%
dla kredytów powyżej 100 tys. PLN - 13%

Zmianie ulega prowizja za przyznanie i za podwyższenie limitu kredytowego dla mikrofirm. Od 9 kwietnia 2009 roku wynosi ona 1,5%. Dodatkowo od 1 czerwca br. oprocentowanie za niewykorzystany limit będzie wynosiło 3%.

Dla Klientów już korzystających z kredytu w rachunku bieżącym, w wysokości do 20 tys. PLN, oprocentowanie wynosi 17%, dla Klientów korzystających z limitów powyżej 20 tys. PLN oprocentowanie pozostaje bez zmian i wynosi 11,7%.

Aktualne informacje o oprocentowaniu znajdują się na stronach mBanku.
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.