BRE Bank dla przedsiębiorczych
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank dla przedsiębiorczych

Dzięki współpracy BRE Banku, EGC Consulting Group i wykładowców Politechniki Łódzkiej, na rynek trafi publikacja poświęcona metodyce sporządzania biznesplanów –Studium wykonalności projektu inwestycyjnego narzędziem procesu planowania rozwoju firmy - autorstwa Tomasza Chmieleckiego,  Bogdana Mazurka, Przemysława Mazurka i Przemysława Pomykalskiego.

Lektura ta może być przewodnikiem zarówno dla doświadczonych menedżerów poszukujących racjonalnego sposobu prowadzenia działalności, jak również inspiracją dla młodych ludzi, planujących rozpocząć swoją przygodę ze światem biznesu.

„Ta książka to obowiązkowa lektura dla wszystkich, których zawodowa aktywność łączy się z planowaniem, prowadzeniem, rozliczaniem i finansowaniem inwestycji realizowanych przy udziale środków UE”– mówi Jarosław Fordoński, dyrektor Biura ds. Unii Europejskiej Departamentu Wsparcia Biznesu BRE Banku. „Dzięki obszernemu i nowatorskiemu podejściu do tematyki, z publikacji tej może skorzystać bardzo szeroka grupa odbiorców. Autorzy w sposób niezwykle przejrzysty prowadzą czytelników przez najważniejsze etapy projektu inwestycyjnego” – dodaje Jarosław Fordoński.

Autorzy adresują tę publikację przede wszystkim do pracowników firm, ale również do studentów, którzy dzięki książce znajdą odpowiedzi na pytania: czym jest zarządzanie strategiczne, czym jest studium wykonalności projektu, jaki jest plan finansowy projektu i jak go opracować oraz wiele innych.

Wydawcą Studium jest Oficyna Wydawnicza MA z Łodzi. Książka będzie  dostępna w księgarni Politechniki Łódzkiej i w księgarniach internetowych po świętach Wielkanocy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.