Dołącz do mVISIONERÓW!
Copy

Kopiuj tekst

Dołącz do mVISIONERÓW!mKlienci za płatności kartami Visa zyskują podwójnie - mogą zdobyć nagrody w loterii Visa oraz wziąć udział w specjalnym konkursie mBanku.W ubiegłorocznej jesiennej loterii Visa Klienci mBanku zarejestrowali aż 21% wszystkich zgłoszonych transakcji.

1 kwietnia br. rozpoczęła się kolejna akcja VISY, w której nagrodzeni zostaną losowo wybrani użytkownicy jej kart płatniczych, rejestrujący transakcje.Również 1 kwietnia br. mBank rozpoczął
konkurs mVISIONERZY

, w ramach którego nagrodzi swoich Klientów najczęściej płacących kartami. mBank doceni osoby najbardziej aktywne. O przyznaniu nagród będzie decydowała przede wszstkim liczba transakcji.W konkursie mogą wziąć udział wszyscy Klienci indywidualni, posiadający kartę debetową lub kredytową mBanku. W przypadku korzystania z kilku kart w tym samym czasie, wszystkie transakcje wykonane przez jednego Klienta zostaną zsumowane. Konkurs trwa do 30 czerwca br.Nagrody w konkursie otrzyma aż 55 najlepszych mVISIONERÓW.

Nagrody za trzy pierwsze miejsca to 2-osobowe wycieczki w egzotyczne miejsca. Na kolejnych Laureatów czeka:
  • 7 telewizorów LCD Sony Bravia,


  • 5 rowerów Giant,


  • 5 nawigacji GPS Mio,


  • 5 telefonów Nokia express music,


  • 5 zegarków Diesel,


  • 25 bonów Empik o wartości 100 zł.Po zakończeniu konkursu sporządzony zostanie ranking Uczestników, według liczby transakcji dokonanych kartami. W przypadku takiej samej liczby transakcji o miejscu w rankingu zadecyduje suma ich wartości.By wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się, wysyłając SMS o treści VISA na nr 2279.mBank w swojej ofercie ma wachlarz kart debetowych, wirtualnych i kredytowych. Na szczególną uwagę zasługuje popularna wśród Klientów indywidualnych bezpłatna karta Visa Electron z delfinkiem, dodawana do rachunku osobistego eKONTO.Karty kredytowe zostały wprowadzone do oferty mBanku w maju 2003 r. Wyróżnikiem oferty kart kredytowych mBanku jest elastyczność w doborze oprocentowania i ceny - Klient sam decyduje o tym, jakie parametry ma mieć jego karta kredytowa. W portfelu kart kredytowych mBanku znajduję się szereg kart partnerskich wydanych wspólnie z Orange, wydawnictwem G+J, drogerią Rossmann, portalem wp.pl, TU Compensą oraz Euro<26.


@117136" >
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.