mBank ponownie mecenasem OFF Festivalu Katowice 2010
Copy

Kopiuj tekst

mBank ponownie mecenasem OFF Festivalu Katowice 2010

W najbliższy weekend Katowice staną się stolicą muzyki alternatywnej za sprawą OFF Festivalu, którego mecenasem jest internetowy mBank.

Już po raz piąty fani muzycznej alternatywy mają okazję obcować z muzyką w najlepszym wydaniu.

W Katowicach startuje OFF Festival, którego mecenasem kolejny raz jest mBank. Na pięciu scenach, w tym na największej z nich - oznaczonej nazwą mBanku - swoją twórczość zaprezentują muzycy sceny niezależnej z Polski i ze świata. Na mBankowej scenie głównej wystąpią najznamienitsi artyści, m.in. The Flaming Lips (USA), Tindersticks (UK), Dinosaur Jr. (USA), Hey (PL) i Lenny Valentino (PL).

Piąta edycja OFF Festivalu zbiega się z jubileuszowym, 10. rokiem istnienia pierwszego internetowego banku w Polsce. Z tej okazji kilkuset Klientów otrzymało zaproszenia na festiwal, przekazywane w ramach urodzinowych konkursów - organizowanych przez mBank za pośrednictwem internetu. Dodatkowym prezentem dla Klientów mBanku i zarazem uczestników OFF Festivalu jest możliwość realizowania na terenie imprezy płatności kartami zbliżeniowymi MasterCard PayPass mBanku ze zwrotem 10 proc. wartości wszystkich przeprowadzonych w ten sposób transakcji (promocja MoneyBack).

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny wspólnie z naszymi Klientami możemy brać udział w jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju - zwłaszcza, że jest to również okazja do świętowania 10. urodzin mBanku - mówi Paweł Kucharski, dyrektor BRE Banku ds. mBanku. Wspólnym mianownikiem OFF Festivalu i mBanku jest nieszablonowość. Od początku istnienia banku przełamywaliśmy istniejące schematy - zarówno pod względem oferowanych produktów, jak i niestandardowego kanonu narzędzi stosowanych do komunikacji z otoczeniem. Robimy to również wspierając takie przedsięwzięcia, jak OFF Festival - dodaje Kucharski.

Dyrektorem artystycznym i pomysłodawcą OFF Festivalu jest Artur Rojek, lider Grupy Myslovitz. Ideą organizowanego cyklicznie wydarzenia jest zapoznanie szerokiej grupy odbiorców z twórczością sceny niezależnej - nie tylko muzycznej, ale i szerzej pojętej sfery artystycznej. Festiwal odbywa się od pięciu lat, w tym roku po raz pierwszy w Katowicach.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10. lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.