Bezpieczny Zysk dla oszczędnych
Copy

Kopiuj tekst

Bezpieczny Zysk dla oszczędnych

Nawet 4,02 proc. zysku netto,  sprawny zakup oraz dodatkowa ochrona na życie to zalety nowego produktu oszczędnościowego MultiBanku, polisy Strategia Bezpieczny Zysk. 

Bezpieczny Zysk to ubezpieczenie na życie i dożycie pełniące rolę produktu oszczędnościowego. Po upływie wybranego przez klienta okresu ubezpieczenia, do zainwestowanej kwoty doliczane są odsetki, które nie podlegają opodatkowaniu (tzw. podatek Belki).

- Dzięki formie prawnej produktu również osoba uposażona, w przypadku wypłaty świadczenia z ubezpieczenia, nie ponosi kosztów z tytułu podatku od spadków i darowizn – dodaje Magdalena Wójcik z Centrum Oszczędzania MultiBanku.
 
Strategia Bezpieczny Zysk powstała we współpracy z Benefia Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie SA Vienna Insurance Group. Klient może wykupić polisę na okres 6, 12 lub 24 miesięcy. W zależności od okresu ubezpieczenia oprocentowanie zgromadzonych środków wynosi odpowiednio 3,70%, 4,00% oraz 4,02% w skali roku, co stanowi równowartość 4,75%, 4,94% i 4,96% zysku na tradycyjnej lokacie terminowej. Korzystając z rocznej polisy i wpłacając na nią 10 tys. PLN zarobimy w ten sposób 400 PLN, czyli o 76 PLN więcej niż w przypadku tradycyjnej lokaty. Natomiast przy depozycie w wysokości 100 tys. PLN zysk wyniesie 4 tys. PLN i będzie wyższy o 760 PLN w stosunku do zwykłej lokaty terminowej.

Z produktu mogą skorzystać osoby pełnoletnie. Nie posiada on górnej granicy wieku, która wykluczałaby możliwość skorzystania z ubezpieczenia. Ponadto dzięki uproszczonej procedurze, polisę można sprawnie nabyć w ciągu kilku minut w Centrum Usług Finansowych MultiBanku lub za pośrednictwem strony internetowej. Przed jej zakupem bank nie wymaga też wypełnienia jakichkolwiek ankiet medycznych, ani przedstawienia wyników badań. Kwota deklarowana we wniosku jest automatycznie pobierana z konta klienta, a ubezpieczony w każdym momencie może zrezygnować z polisy nie ponosząc dodatkowych opłat.

Informacje dodatkowe:
Nazwa: Strategia Bezpieczny Zysk
Forma prawna: ubezpieczenia grupowe na życie i dożycie
Minimalna kwota składki: 5 tys. PLN
Okres trwania ubezpieczenia: 6, 12, 24 miesiące
Oprocentowanie:
- Strategia Bezpieczny Zysk 6 miesięczna: 3,70%, (odpowiednik oprocentowania 4,57% na tradycyjnej lokacie terminowej);
- Strategia Bezpieczny Zysk 12 miesięczna: 4,00%, (odpowiednik oprocentowania 4,94% na tradycyjnej lokacie terminowej);
- Strategia Bezpieczny Zysk 24 miesięczna: 4,02%, (odpowiednik oprocentowania 4,96% na tradycyjnej lokacie terminowej)
Ochrona ubezpieczeniowa:
- 100% w przypadku śmierci ubezpieczonego
- 106% w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.