Rusza kampania reklamowa we Wrocławiu. BRE finansuje stadion!
Copy

Kopiuj tekst

Rusza kampania reklamowa we Wrocławiu. BRE finansuje stadion!

Pod koniec czerwca BRE Bank podpisał umowę na udzielenie kredytu na finansowanie stadionu we Wrocławiu w kwocie niemal 500 mln zł na okres ponad 14 lat. Kredyt składa się z dwóch części: inwestycyjnej oraz przeznaczonej na sfinansowanie podatku VAT. Udział BRE w finansowaniu to niemal 300 mln zł.

BRE Bank w swojej nowej strategii założył ekspansję na rynku finansowania samorządów. Kolejne wygrywane przez nas przetargi dowodzą, że nie były to puste słowa – mówi Dariusz Kacprzyk, dyrektor Departamentu Współpracy z Korporacjami.

2 sierpnia rusza nowa kampania reklamowa BRE w tym regionie, dzięki której mieszkańcy Wrocławia się o tym dowiedzą. Bank będzie widoczny w prasie, radiu i na ulicy.

Akcja potrwa 3 tygodnie i zasięgiem obejmie najpopularniejsze media w obrębie stolicy województwa dolnośląskiego. W skład kampanii wejdą: spoty radiowe, reklama prasowa w lokalnych dziennikach oraz siatki wielkoformatowe.

Komunikujemy w reklamie wielkość i stabilność Banku, którą potwierdza fakt współfinansowania tak strategicznej inwestycji dla miasta, jaką jest budowa stadionu piłkarskiego. Celem Kampanii jest również pokazanie silnego zaangażowania BRE Banku w rozwój miasta Wrocławia – mówi Paulina Rutkowska, dyrektor Departamentu Komunikacji i Strategii Marketingowej.

Za kreację reklamową odpowiada agencja Red8 Communications Group, za zakup i planowanie mediów dom mediowy MPG.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.