MultiBank w salonach
Copy

Kopiuj tekst

MultiBank w salonach

MultiBank walczy o rynek kredytów na nowe samochody. Do końca roku jego oferta ma być dostępna w co 10 salonie dilerskim w Polsce. Bank chce konkurować sprawną obsługą i atrakcyjną ofertą gwarantującą finansowanie do 125% LTV w czterech walutach do wyboru. 

W czerwcu MultiBank rozpoczął aktywne pozyskiwanie partnerów do współpracy i aktualnie kredyt samochodowy banku oferuje 25 dilerów. Do końca roku liczba ta ma wzrosnąć do 100. Bank chce w ten sposób zwiększyć swój udział w finansowaniu samochodów nowych lub nie starszych niż 3-letnie, oferowanych w autoryzowanych salonach dilerskich. Takie auta kupują najczęściej klienci affluent, stanowiący grupę docelową MultiBanku.

- Dla klientów zamożnych najważniejszy jest czas i sprawna obsługa. Dlatego budując ofertę nie tylko polepszyliśmy jej parametry cenowe, obniżając marżę średnio o 2 p.p., ale też zadbaliśmy o stworzenie krótkiego i sprawnego procesu oraz poszerzyliśmy dostępność naszego produktu. Klient może otrzymać pożyczkę podczas jednej wizyty w salonie samochodowym. W ciągu 30 minut od złożenia wniosku gwarantujemy decyzję kredytową. A po weryfikacji dokumentów również 30 minut trwać będzie uruchomienie kredytu. – wyjaśnia Grażyna Zawisza, Wicedyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych MultiBanku.
 
Ponadto w ramach uproszczonej procedury, klient może otrzymać kredyt bez konieczności przedstawienia dokumentów potwierdzających dochody. W przypadku kredytów do kwoty 100 tys. PLN nie wymagany jest również wkład własny.

Informacje dodatkowe:

Podstawowe parametry kredytu samochodowego auto-moto
Kwota kredytu: maks. 350 tys. PLN (do 125% LTV)
Wcześniejsza spłata (całkowita lub częściowa): bez prowizji
Okres kredytowania: do 120 miesięcy
Waluta kredytu: PLN, EUR, CHF, USD
Oprocentowanie w PLN: od 5,75%
Zabezpieczenie: cesja praw z polisy AC i przewłaszczenie częściowe
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.