Fundacja BRE Banku nagradza najlepsze pomysły na biznes
Copy

Kopiuj tekst

Fundacja BRE Banku nagradza najlepsze pomysły na biznes

2 lipca br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie ogłoszono i nagrodzono laureatów VI edycji Konkursu na Biznesplany 2009 organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i Fundację BRE Banku.

W tegorocznej edycji zgłoszono ponad 800 biznesplanów, a do konkursu swoje pomysły przedłożyło ponad 1200 uczestników. Kapituła konkursu, w obradach której brał udział m.in. Henryk Okrzeja, prezes zarządu Fundacji BRE Banku, nagrodziła autorów najlepszych pomysłów i przyznała wyróżnienia.

Z każdym rokiem biznesplany zgłaszane do konkursu są coraz bardziej interesujące – mówi Henryk Okrzeja, prezes zarządu Fundacji BRE Banku.
Bardzo się cieszę, że młodzi ludzie nie boją się innowacyjnych i odważnych pomysłów, gdyż to właśnie one przekładają się na rewolucjonizujące naszą rzeczywistość rozwiązania. Mam nadzieję, że choć część z tych, które wyróżniliśmy tym roku znajdzie swoje zastosowanie na rynku – dodaje Henryk Okrzeja.

Laureaci VI edycji Konkursu na Biznesplany 2009:

miejsce I – projekt Titanis bci Mateusz Kruszyński
miejsce II – projekt qodo.pl Paweł Jurczyk i Michał Marczak
miejsce III – projekt Geologis Łukasz Cudek, Łukasz Kmiecik

Pomysły wyróżnione:
Sunshine Profits Przemysław Radomski
4c Future Norbert Kołos
Kartarabatowa.eu Maciej Kitajewski
Bobble Club Piotr Ożlański
Akademia Młodego Naukowca Anna Julia Sielaff
200 Procent Damian Redmer
Wirtualny Dziennik Piotr Winter i Norbert Przybyła

Zwycięski projekt otrzymał prestiżowy tytuł Najlepszego pomysłu na Biznes 2009. Dla zdobywców I, II i III miejsca nagrody finansowe ufundowała Fundacja BRE Banku. Przyznano również wyróżnienia. Uczestnicy konkursu odbyli szkolenia z zakresu przygotowywania biznesplanów, a 60 finalistów ma możliwość przetestowania swoich pomysłów pod skrzydłami AIP.

Organizowany od 6 lat Konkurs na Biznesplany jest szansą dla młodych ludzi na spróbowanie swoich sił w roli przedsiębiorców i realizację marzeń o prowadzeniu własnego biznesu. W trakcie 5 lat funkcjonowania AIP – największej sieci inkubatorów w Europie - swoje firmy utworzyło ponad 4000 osób, a obecnie pod jej skrzydłami swoje pomysły biznesowe realizuje 1400 osób.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.