Cztery kółka za wynagrodzenie
Copy

Kopiuj tekst

Cztery kółka za wynagrodzenie

Komfortowy Dodge Journey to główna nagroda w konkursie MultiBanku dla właścicieli prestiżowego MultiKonta Aquarius. Akcja potrwa do 30 czerwca 2010 r. Wspierają ją działania marketingowe. 

Samochód zdobędzie właściciel rachunku, który zdecyduje się przelewać do MultiBanku swoje wynagrodzenie i udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Oprócz nagrody głównej wygrać można również iPhone’y i iPod’y firmy Apple.

- Konkurs stanowi wsparcie dla działań akwizycyjnych w grupie celowej i kontynuację dotychczasowych akcji marketingowych. Pozytywne doświadczenia w obszarze promocji oferty depozytowej i inwestycyjnej chcemy wykorzystać również na polu rachunków osobistych dla klientów zamożnych. - mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor Marketingu MultiBanku – Z naszego doświadczenia wynika, że takie akcje są dobrze przyjmowane przez klientów, którzy wykazują się dużą kreatywnością i sprawnością w przygotowywaniu odpowiedzi. Korzyścią dla banku jest również to, że mamy szansę uzyskać informację zwrotną dotyczącą wizerunku MultiBanku i oczekiwań grupy celowej bezpośrednio od osób, do których kierujemy swoje usługi. - dodaje.

Konkurs jest przeznaczony zarówno dla obecnych jak i nowych klientów, którzy zdecydują się przenieść swoje finanse do MultiBanku. W sprawnym zgłoszeniu odpowiedzi pomoże strona internetowa lub doradca w Centrum Usług Finansowych. Wyniki zostaną ogłoszone 31 sierpnia 2010 r.

Szczegóły konkursu

Informacje dodatkowe:
MultiKonto Aquarius
Prestiżowy rachunek dla osób, których miesięczny dochód wynosi min. 5 000 PLN lub które ulokowały w banku oszczędności na łączną kwotę min. 100 000 PLN. Jego właściciele korzystają m.in. z indywidualnej opieki dedykowanych doradców w eleganckich pokojach klubowych oraz możliwości negocjacji warunków oferty kredytowej i inwestycyjno-depozytowej.

Wsparcie marketingowe:
- Prasa: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Puls Biznesu, Forbes, Polityka, Forum, Wprost,    Manager Magazine,
- Internet:
www.multibank.pl
, onet.pl, onetLajt.pl, m.gazeta.pl,
- Oudoor: Łódź, Warszawa, Poznań, Kielce
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.