Kredyt samochodowy po EURopejsku w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt samochodowy po EURopejsku w mBanku

mBank rozszerzył wachlarz możliwości dla Klientów, którzy chcą spełnić swoje motoryzacyjne marzenia. Kredyt samochodowy można teraz zaciągnąć również w euro. Stali Klienci zrobią to na specjalnych warunkach - z niższym oprocentowaniem i prowizją.

Możliwość skorzystania z kredytu samochodowego w euro to kolejna nowość po wprowadzonej do oferty w grudniu ub.r. możliwości kredytowania we frankach szwajcarskich.

Zgodnie z wcześniejszą strategią, Bank przygotował również specjalną promocję dla stałych Klientów - „Kredyt po EURopejsku"". Przewiduje ona obniżenie oprocentowania o 2 p.p. w stosunku do standardowego, a także zmniejszoną prowizję za udzielenie w całym okresie kredytowania (2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu). Zakłada ona także promocyjne warunki refinansowania kredytu z innego banku: oprocentowanie niższe o 2 p.p. niż podane w Tabeli Oprocentowania.

W promocji mogą uczestniczyć Klienci mBanku, którzy posiadają i prawidłowo obsługują przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu miesięcy lub posiadają rachunek eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (także od minimum sześciu miesięcy). Rozpoczęta właśnie promocja potrwa do 20 lipca br.

Promocja „Kredyt po EURopejsku"" to kolejna - po wprowadzeniu w lutym br. możliwości uzyskania limitu kredytowego w kilkanaście minut w ramach „Oferty dla Ciebie"" - propozycja specjalna dla aktywnych Klientów mBanku.

Wprowadzenie nowej waluty kredytu samochodowego z pewnością zwiększa jego dostępność - mówi Joanna Sędzikowska, specjalista ds. kredytów samochodowych w mBanku. - Chcemy do niego zachęcić przede wszystkim naszych stałych Klientów, oferując im promocję obniżającą oprocentowanie i prowizję. Wierzę jednak, że nowa oferta zainteresuje również osoby, które do tej pory nie korzystały z usług mBanku
- dodaje Sędzikowska.

Kredyt samochodowy w euro w mBanku oparty jest o proste zasady: oprocentowanie składa się ze stałej marży banku, powiększonej o stawkę EURIBOR 3M. Może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego do 3,5 tony. W euro można także refinansować kredyt zaciągnięty w innym banku.

Minimalna kwota kredytu - tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) - wynosi 5 tys. zł, maksymalna nawet 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego. Okres kredytowania może wynieść od 6 miesięcy do 10 lat.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.