Oferta hipoteczna dla Klientów mBanku i MultiBanku przedłużona
Copy

Kopiuj tekst

Oferta hipoteczna dla Klientów mBanku i MultiBanku przedłużona

W związku z rosnącym w ostatnich tygodniach zainteresowaniem Klientów mBanku i MultiBanku specjalną ofertą zmiany warunków spłaty kredytów hipotecznych w CHF, udzielonych do jesieni 2006 r., została ona przedłużona. Z propozycji można skorzystać do 31 sierpnia 2010 r. na warunkach zgodnych ze wcześniejszymi ustaleniami, wypracowanymi wspólnie z Przedstawicielami Klientów skupionych wokół serwisów NabiciWmBank.pl i mStop.pl. Aneks zmieniający warunki oprocentowania kredytu hipotecznego zamówiła blisko połowa Klientów, którzy w okresie od stycznia do kwietnia br. skontaktowała się z centrum telefonicznym.

Łącznie na specjalną infolinię ekspercką zatelefonowało ok. 3 tys. osób. Blisko połowa z nich, czyli 1,5 tys. osób, po konsultacjach z Ekspertami Banków zdecydowała o podpisaniu aneksu, obniżającego comiesięczne zobowiązania z tytułu spłaty raty kredytu hipotecznego. Z relacji Ekspertów centrum telefonicznego wynika, że część Klientów potrzebowała więcej czasu na rozważenie propozycji Banku. Stąd decyzja banków o przedłużeniu ważności oferty.

Klienci tzw. „starego portfela”, spłacający kredyty w mBanku i MultiBanku, otrzymali propozycję zmiany oprocentowania swojego kredytu na specjalnych warunkach w połowie stycznia 2010 r. Zgodnie z ustaleniami z Przedstawicielami Klientów, oferta obowiązywała do 30 kwietnia br. Szczegółowe informacje o możliwości zmiany zasad spłacanego kredytu przekazywane były za pośrednictwem systemu transakcyjnego, a także drogą mailową. Zasady funkcjonowania oferty zostały także opublikowane na blogu mBanku, na stronach informacyjnych MultiBanku oraz w serwisach prowadzonych przez Klientów (NabiciWmBank.pl i mStop.pl).

Z końcem kwietnia centrum telefoniczne zakończyło swoją działalność, jednak wszyscy Klienci, którzy w okresie do kwietnia br. nie zdecydowali się na podpisanie aneksu, nadal mogą skorzystać z oferty zmiany oprocentowania. W tym celu wystarczy skontaktować się z mLinią mBanku lub multilinią MultiBanku i zamówić u Operatora rozmowę zwrotną z Ekspertem.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.