mBank zaprasza na Festiwal sztuk walki capoeira!
Copy

Kopiuj tekst

mBank zaprasza na Festiwal sztuk walki capoeira!

Tegoroczny weekend majowy w Łodzi będzie mieć niezwykłą oprawę. Odbywający się właśnie Festiwal Viva Capoeira przeniesie łodzian w ciepłe, brazylijskie klimaty. Doskonałą zabawę i zapierające dech w piersiach pokazy sztuk walki zapewnia mBank - główny sponsor Festiwalu. 

Celem festiwalu jest promocja kultury brazylijskiej i capoeiry. Nazwa festiwalu nawiązuje także do szerszej, europejskiej perspektywy. Zupełnie jak sama capoeira, Festiwal łączy w sobie wiele elementów: można liczyć na bogatą część sportową, muzyczną, a to wszystko w niezwykłym, brazylijskim stylu. Dzięki temu, iż Festiwal porusza się w złożonej przestrzeni - od sportu, poprzez muzykę i fotografię - skierowany jest on do szerokiego grona odbiorców.

Udział w Festiwalu jest elementem prowadzonych przez mBank działań z zakresu sponsoringu i społecznej odpowiedzialności biznesu. Niszowe, ciekawe i jednocześnie pasjonujące przedsięwzięcia, angażujące lokalną społeczność są zawsze przedmiotem zainteresowania mBanku - tłumaczy Agnieszka Zakrocka, Specjalista ds. CSR i sponsoringu w mBanku.

Capoeira to połączenie sztuk walki, akrobatyki, śpiewu, tańca i gry na oryginalnych brazylijskich instrumentach. Festiwal ukaże wszystkie elementy tej niezwykłej dyscypliny sportowej. Festiwal Viva Capoeira będzie trwał od 30 kwietnia do 3 maja br. W bogatym programie festiwalu - oprócz warsztatów treningowych dla pasjonatów, a także dla początkujących sportowców -  znalazł się koncert standardów bossa novy i samby, graffiti jam inspirowane Brazylią i plenerowa wystawa zdjęć ""Capoeira w obiektywie"". Przewodnik po festiwalu, a także więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.vivacapoeira.eu

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.