Kredyt dla oszczędnych
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt dla oszczędnych

Minimum formalności i niskooprocentowany kredyt w rachunku zabezpieczony środkami zdeponowanymi na koncie oszczędnościowym lub lokacie przy zachowaniu odsetek – to nowa propozycja MultiBanku dla Klientów indywidualnych.  

MultiKredyt Oszczędnościowy to odnawialny kredyt konsumpcyjny dla osób fizycznych zabezpieczony środkami zgromadzonymi na lokatach złotowych, walutowych lub zdeponowanymi na rachunku oszczędnościowym MultiMax. Kredyt udzielany jest na 12 miesięcy z możliwością automatycznego przedłużenia, przy zachowaniu dotychczasowej wysokości limitu i ustanowionych zabezpieczeń. Po odnowieniu kredytu na kolejny okres bank dopuszcza możliwość zwolnienia zabezpieczenia.

- Konstrukcja produktu pozwala na zaproponowanie atrakcyjnych warunków cenowych przy jednoczesnym uproszczeniu zasad podejmowania decyzji kredytowej. Osoba ubiegająca się o przyznanie limitu będzie mogła poznać decyzję banku praktycznie „od ręki”. Nowi Klienci nie będą również proszeni o przedstawienie dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody, ani historii rachunku z innego banku.
– mówi  Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Klientów Indywidualnych MultiBanku –

Z takiej formy kredytowania mogą skorzystać też osoby posiadające oszczędności w walutach obcych. W ten sposób otrzymają dostęp do dodatkowych środków finansowych bez utraty lokaty i konieczności przewalutowania zgromadzonych oszczędności  – dodaje.

Podstawowe zabezpieczenie ustanawiane jest w formie pełnomocnictw dla banku do rachunku oraz blokady zdeponowanych środków pieniężnych. W przypadku rachunku oszczędnościowego MultiMax jej wysokość uzależniona jest od kwoty kredytu. Jeśli zabezpieczeniem kredytu jest lokata w PLN lub walutowa o okresie zapadalności krótszym niż czas obowiązywania umowy kredytowej będzie ona automatycznie odnawiana na kolejne okresy subskrypcji. Niezależnie od rodzaju zabezpieczenia Klient zachowuje prawo do odsetek od zdeponowanych środków.

Odsetki od kredytu bank naliczy wyłącznie od wykorzystanej kwoty. Spłata zobowiązań następuje bez odrębnej dyspozycji Klienta z wszelkich wpływów na rachunek.

Informacje dodatkowe:

- Nazwa produktu: MultiKredyt Oszczędnościowy

- Min. kwota kredytu: 1 000 PLN

- Maks. kwota kredytu: 120 000 PLN

- Waluta: PLN

Klienci MultiBanku mogą korzystać z lokat i rachunków walutowych w EUR, USD i GBP.

Zabezpieczenie kredytu można ustanowić na:

- kilku lokatach terminowych bez względu na walutę

- rachunku oszczędnościowym MultiMax

- rachunku oszczędnościowym MultiMax oraz lokatach  terminowych bez względu na walutę

Wniosek o MultiKredyt Oszczędnościowy można złożyć w dowolnym Centrum Usług Finansowych MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.