Innowacyjne przenoszenie numeru do mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Innowacyjne przenoszenie numeru do mBank mobile

mBank mobile jako pierwszy wdrożył usługę przeniesienia numeru przez Internet. Nowa, innowacyjna usługa pozwala na przejście do sieci mBank mobile przy zachowaniu dotychczasowego numeru telefonu, bez konieczności udawania się do punktów operatora (mKioski).

Nowa usługa została wprowadzona w odpowiedzi na sugestie obecnych i potencjalnych Klientów zebrane podczas przeprowadzonych w czerwcu 2008 r. badań.

Na stronie www.mobile.pl/wniosek-mobile użytkownik ma do dyspozycji elektroniczny wniosek. Po wypełnieniu formularza, następuje prosta weryfikacja za pomocą kodu wysyłanego SMS-em na numer telefonu użytkownika.

W ciągu 2 dni roboczych mBank przygotowuje niezbędne dokumenty i wysyła je do użytkownika na wskazany adres, bezpłatną przesyłką kurierską. Kurier kontaktuje się następnie z Klientem i umawia wizytę w dogodnym terminie. Klient podpisuje niezbędne dokumenty oraz otrzymuje kartę SIM, na której będzie aktywowany jego numer od obecnego operatora.

O rozpoczęciu oraz postępach procesu przenoszenia Klient informowany jest za pomocą wiadomości email oraz SMS. Po przejściu do sieci mBank mobile - otrzymuje 10 zł na start na usługi.

Dla sprawnego i szybkiego przeniesienia ważne jest, aby użytkownik w przypadku korzystania z telefonu na kartę był zarejestrowany u swojego dotychczasowego operatora., Przenoszący numer klient musi także posiadać środki na koncie na opłatę za przeniesienie, którą pobierze od niego dotychczasowy operator.

To obecnie jedyny, tak wygodni i łatwy proces przeniesienia numeru wśród operatorów komórkowych w Polsce.

Więcej informacji na: www.mobile.pl/przenies-numer

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych, które wykorzystują w dużym stopniu mikroprzedsiębiorstwa. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka
45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci i pełna kontrola kosztów
to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.