Zmiana oprocentowania depozytów w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana oprocentowania depozytów w MultiBanku

Od 5 marca 2009 r. w MultiBanku obowiązują nowe stawki oprocentowania depozytów. Pomimo obniżek stóp procentowych NBP oprocentowanie rachunków oszczędnościowych MultiMax i MultiMax Aquarius oraz 12 miesięcznej lokaty terminowej przekracza obecnie 5%.

Oprocentowanie środków ulokowanych na samodzielnym rachunku oszczędnościowym MultiMax wzrosło o 0,2 p.p i wynosi 4,45% (oraz 4,55% dla Członków Klubu Aquarius – zmiana o 0,1 p.p). Jednocześnie bank wprowadził próg kwotowy na poziomie 90 000 PLN – w takim wypadku oprocentowanie środków zdeponowanych na rachunku, w obu przypadkach wzrasta do 5,05%. Na wyższy zysk mogą liczyć również Klienci, którzy skorzystają z 12-miesięcznej lokaty terminowej – oprocentowanie wzrosło do 5,50% i 5,60% w skali roku dla Członków Klubu Aquarius.

Z uwagi na decyzję Rady Polityki Pieniężnej i obniżkę stóp NBP korekcie o 0,25 p.p uległo natomiast oprocentowanie pozostałych depozytów terminowych (lokat 7-dniowej oraz 1-,2-,3-,4-i 6-miesięcznych).    

Aktualne stawki oprocentowania lokat można znaleźć pod linkiem:
http://www.multibank.pl/dla_ciebie/centrum_oszczedzania/lokaty/oprocentowanie_lokat

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.