Najtaniej i najwygodniej - OC i AC w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Najtaniej i najwygodniej - OC i AC w mBanku

Każdy Klient, kupując ubezpieczenie OC i AC w mBanku, otrzymuje Gwarancję Najniższej Ceny. Teraz zakup ubezpieczenia stał się jeszcze bardziej wygodny.

Od 2 marca do 30 kwietnia br. trwać będzie w mBanku promocji Gwarancja Najniższej Ceny.

Wznawiamy akcję Gwarancja Najniższej Ceny - jeśli Klient znajdzie tańszą ofertę ubezpieczenia OC i AC niż w mBanku otrzyma zwrot różnicy w cenie. Promocja jest przeznaczona dla każdego posiadacza samochodu - niezależnie od wieku Klienta, jego doświadczenia jako kierowcy, uprawnień do zniżek. W ten sposób chcemy po raz kolejny podkreślić benefity naszej oferty: najatrakcyjniejszą cenę na rynku dla każdego, dostępność, szybkość oraz wygodę- mówi Piotr Puchalski, odpowiedzialny za Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku.

Zakup polisy OC i AC w mBanku jest bardzo prosty - Klient może wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób: złożyć wniosek w internecie, skontaktować się z mLinią lub zostawić dane kontaktowe w jednym z punktów sprzedaży mBanku. Kupując ubezpieczenie OC i AC, Klient zyskuje możliwość zarządzania swoją polisą za pośrednictwem rachunku osobistego eKONTO. Osoby, które nie posiadają jeszcze rachunku w mBanku, a potrzebują polisy od ręki, mogą udać się do jednego z mKiosków i w ciągu kilkunastu minut otworzyć rachunek, a następnie nabyć ubezpieczenie - dodaje Piotr Puchalski.

Aby skorzystać z promocji Gwarancja Najniższej Ceny wystarczy w ciągu 14 dni od daty zakupu pakietu OC i AC przedstawić kalkulację składki potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela. Ubezpieczenie musi obejmować taki sam zakres ubezpieczenia, a składka musi być wyliczona dla takiej samej wartości samochodu. Nowa kalkulacja nie może zawierać tzw. "zniżek pracowniczych" lub zniżek za zakup innych produktów u tego ubezpieczyciela.

Dodatkowo Klienci, którzy zakupią ubezpieczenie samochodu (OC, AC, OC+AC) w mBanku do 30 czerwca br., otrzymają kod zniżkowy uprawniający do 15% zniżki na ubezpieczenie mieszkań i domów za pośrednictwem mBanku.

mBank umożliwia Klientom zakup polisy samochodowej poprzez internet czy telefon, a także za pośrednictwem punktów mBanku: mKiosków, Centrów Finansowych i mKiosków Partnerskich. Wystarczy zgłosić zainteresowanie ofertą mDirect pracownikowi punktu mBanku i przekazać dane kontaktowe. Operator mLinii, w terminie wskazanym przez Klienta, oddzwania ze szczegółową propozycją ubezpieczenia OC i AC. Kontakt następuje nawet w ciągu 10 minut. Konsultant mBanku dokonuje wszystkich formalności związanych z zakupem polisy. W ten sposób Klienci mogą kupić ubezpieczenie mDirect bez konieczności wypełniania wniosku w systemie transakcyjnym, przy okazji np. zakupów w hipermarkecie.

W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą porównywać i kupować oferty:

HDI Asekuracja,
Benefia,
mDirect (nowość na rynku dostępna tylko w mBanku),

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. eKONTO to sprawdzony sposób na zarządzanie polisą przez internet, umożliwiający sprawdzenie szczegółów ubezpieczenia, automatyczną spłatę raty, przedłużanie ubezpieczenia na kolejny okres z możliwością zmiany jego warunków, kupowanie innych ubezpieczeń w mBanku (mieszkaniowe, podróżne, na życie, kart płatniczych).

Poprzez stały wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie US swoją misję:
maksimum korzyści i wygoda
.
Przyjazny charakter i funkcjonalność modelu sprzedaży ubezpieczeń samochodowych BRE Ubezpieczenia w mBanku potwierdzają także liczne nagrody przyznane przez niezależne instytucje. Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych otrzymał następujące wyróżnienia:
pierwsze miejsce w rankingu towarzystw na portalu ipolisa.pl.
tytuł EUROMARKA oraz EUROPRODUKT,
rekomendację Gazety Bankowej,
tytuł Hit Roku w kategorii Rozwiązanie informatyczne,
ALICJA 2007 -  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika Twój Styl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.