Zarabiaj na ropie z mBankiem
Copy

Kopiuj tekst

Zarabiaj na ropie z mBankiem

mBank proponuje Klientom lokatę, dzięki której można zyskać na umiarkowanym wzroście cen kontraktów terminowych na ropę naftową Brent.

Od 26 lutego do 9 marca br. trwa subskrypcja na 6- miesięczna LOKATĘ strukturyzowaną Czarne Złoto.

Druga połowa ubiegłego roku charakteryzowała się silną korektą cen ropy naftowej Brent. Po gwałtownych spadkach notowanych również od początku bieżącego roku obserwujemy stabilizację cen surowca. W globalnym ujęciu rynek ropy wydaje się już dość silnie wyprzedany, a większość negatywnych informacji jest już uwzględniona w cenach. W związku z tym, można spodziewać się pozytywnego rozwoju sytuacji i umiarkowanego wzrostu cen surowca -mówi

Monika Chwiedziewicz, Menedżer ds. Produktów Inwestycyjnych mBanku. Lokata Czarne Złoto umożliwi Klientom otrzymanie bardzo wysokich zysków - maksymalne oprocentowanie lokaty może wynieść nawet 28,17% w skali roku przy założeniu 50% partycypacji - dodaje Monika Chwiedziewicz.

Lokata Czarne Złoto daje możliwość zarabiania na umiarkowanym wzroście cen kontraktów terminowych na ropę naftową Brent o najbliższym terminie wygaśnięcia. Klient otrzyma oprocentowanie od lokaty w przypadku, gdy zostaną spełnione łącznie poniższe dwa warunki:

1. cena kontraktu terminowego na ropę Brent na zakończenie trwania lokaty wzrośnie powyżej poziomu początkowego, czyli 105% wartości tego instrumentu z dnia otwarcia lokaty;

2. w trakcie trwania lokaty cena kontraktu terminowego ani razu nie wzrośnie o więcej niż 35% w stosunku do ceny tego instrumentu z dnia otwarcia lokaty.

Wskaźnik partycypacji według danych rynkowych z dnia 25.02.2009 r. wyniósłby 50%. Ostateczna wysokość wskaźnika partycypacji zostanie ustalona w dniu 10.03.2009 i będzie nie niższa niż 40%.

Inwestowanie w lokaty strukturyzowane w mBanku jest bardzo proste - wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego i wejść do zakładki „lokaty strukturyzowane" dostępnej na pierwszej stronie po zalogowaniu. Nie trzeba dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Otwarcie lokaty strukturyzowanej w mBanku nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat ani prowizji. Bezpłatne jest także zarządzanie lokatą. Oferta jest przeznaczony dla każdego Klienta - minimalna kwota wpłaty wynosi 1 000 PLN.

Lokaty strukturyzowane to kolejne rozwiązanie mBanku, które umożliwia dywersyfikację portfela z aktywami. Lokaty strukturyzowane dają możliwość zarabiania polskim inwestorom na akcjach spółek notowanych nawet na odległych kontynentach, zagranicznych indeksach, towarach czy surowcach bez ponoszenia kosztów inwestycji, a przy jednoczesnej pełnej ochronie kapitału.

Lokata strukturyzowana to alternatywa do tradycyjnych lokat. Łączy w sobie cechy standardowej lokaty bankowej (określony czas inwestycji, ochrona powierzonego kapitału) oraz inwestycji na rynku kapitałowym (możliwość uzyskania dodatkowego zysku z części opcyjnej).

Klienci mBanku mogą inwestować swoje środki również w fundusze i akcje, za pośrednictwem wygodnego i bezpłatnego narzędzia w postaci Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych (SFI) oraz eMAKLERA. Proponuje także rachunek oszczędnościowy eMAX plus oraz lokaty terminowe.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.