Darmowe złotówki na koniec wakacji od mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Darmowe złotówki na koniec wakacji od mBank mobile

W promocji na koniec wakacji, mBank mobile oferuje wszystkim swoim Klientom dodatkowe 10% doładowania gratis do zasileń od 40 PLN do 500 PLN.

Dodatkowe złotówki z pewnością przydadzą się przy dzieleniu z najbliższymi wrażeniami z wakacyjnych podróży. Promocja trwa od 25 do 31 sierpnia 2008 r.

Zasady promocji są bardzo proste:
1. Należy zasilić telefon w sieci mBank mobile kwotą od 40 PLN do 500 PLN
poprzez płatność internetową np. w systemie transakcyjnym mBanku lub na stronie
www.mobie.pl

2. W ciągu kilku minut, po doładowaniu podstawowym na kwotę wybraną przez klienta, telefon zostanie zasilony także na dodatkową kwotę 10% wartości zasilenia podstawowego.

Z promocji można korzystać wielokrotnie w okresie jej obowiązywania. Kwotę bonusową można wykorzystać na wszystkie usługi oferowane przez mBank mobile. Zasilając telefon na 50 zł można np. dodatkowo kupić za przyznany bonus - pakiet 50 SMS-ów za 5 PLN.

Regulamin promocji dostępny jest w serwisie mBank mobile

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka
45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci, to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.