Biegiem do Łodzi!
Copy

Kopiuj tekst

Biegiem do Łodzi!

Ruszyły zapisy na 6. mBank Łódź Maraton. Warto być szybkim już teraz: dla pierwszych zarejestrowanych biegaczy organizatorzy przygotowali promocyjne zniżki.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.maraton.com.pl. Wielbiciele biegania mają do wyboru: maraton (42 km 195 m) i bieg charytatywny na 10 km. Udział w tym drugim będzie miał szczególne znaczenie, ponieważ większą część dochodu z zapisów organizatorzy przekażą na cel dobroczynny.

Biegacze, którzy zarejestrują się do 17 marca br., mogą skorzystać z promocyjnej ceny za udział w łódzkim maratonie (40 PLN). Specjalne rabaty czekają również na Klientów mBanku.

Opłata startowa obejmuje:
numer startowy;
torbę na odzież;
t-shirt;
możliwość skorzystania z noclegu na sali gimnastycznej;
żywność, napoje i odżywki w punktach żywieniowych;
udział w Pasta Party;
atrakcyjne pakiety startowe.

Start imprezy odbędzie się 17 maja br. o godzinie 11:00 na rynku łódzkiej Manufaktury. W tym roku na polskich i międzynarodowych biegaczy będą czekać m.in.: szybka trasa z czytelną nawigacją, zespół profesjonalnych masażystów oraz cenne nagrody.

Tradycyjnie organizatorzy nie zapominają o kibicach i także dla nich przygotowują liczne aktywności. Przez cały dzień trwania imprezy scena główna na rynku Manufaktury będzie tętnić życiem, dzięki licznym pokazom, kabaretom, animacjom. Punktem kulminacyjnym będzie wieczorny koncert popularnego zespołu Myslovitz.

Dodatkowe informacje o 6. mBank Łódź Maratonie:
Strona internetowa:
www.maraton.com.pl

Organizator tytularny: mBank

Organizator wykonawczy: agencja Walk Group. Walk to grupa marketingowa oferująca usługi w zakresie komunikacji zintegrowanej. Na Walk Group składają się: Walk Production - event marketing, Walk the Line - ATL, BTL oraz Walk&Talk - Public Relations.

Przemysław Walewski, dyrektor 6. mBank Łódź Maratonu:
maratończyk i dziennikarz, wydawca i redaktor naczelny Polskiego Portalu dla Biegaczy wszystkoobieganiu.com.pl oraz redaktor polskiej edycji magazynu „Runners' World", wiceprezes Polish Association of Master Athletes.  Wziął udział w ponad 1 000 biegów; ma na swoim koncie dwa złote medale Mistrzostw Europy Masters w maratonie, jest aktualnym mistrzem Polski w półmaratonie (M40).


Partnerzy:
Urząd Miasta Łodzi
Centrum Manufaktura
Łódzki maraton został oficjalnie zgłoszony do kalendarzy:
AIMS/IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Imprez Biegowych)
PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów)
PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki)
ŁOZLA (Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki)
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.