mBank wyróżniony jako mecenas kultury
Copy

Kopiuj tekst

mBank wyróżniony jako mecenas kultury

mBank został wyróżniony przez Tygodnik „Przekrój" certyfikatem „Kulturalnej firmy".

Odznaczenie to jest dowodem uznania dla mBanku jako firmy, która
„w sposób szczególnie wyraźny i przemyślany pomaga w rozwoju i upowszechnianiu kultury". Redakcja „Przekroju" już od ponad 60 lat śledzi najciekawsze, najwybitniejsze i najbardziej inspirujące przedsięwzięcia artystyczne Polski i świata, mając świadomość, że wiele z nich jest realizowana wyłącznie dzięki wsparciu mecenasów kultury.

mBank aktywnie wspiera wiele społecznych i artystycznych inicjatyw. Najważniejszą z nich jest OFF Festival - jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce,  goszczącego czołowych wykonawców muzyki alternatywnej z kraju oraz zagranicy.
OFF Festival to impreza wielopłaszczyznowa, w ramach której odbywają się koncerty artystów sceny alternatywnej, a także Międzynarodowe Targi Wolontariatu. Trzeci dzień festiwalu poświecony jest sztuce współczesnej.

Trzecia już edycja imprezy odbędzie się w dniach 8 - 10 sierpnia w Mysłowicach

Ponadto, w ramach długoletniej współpracy z Poleskim Ośrodkiem Sztuki w Łodzi, mBank jest mecenasem cyklu spotkań literackich „Alfabet Literatury", na których gościli najwybitniejsi polscy aktorzy, reżyserzy, dziennikarze, pisarze oraz przedstawiciele świata nauki m.in. prof. Władysław Bartoszewski, Wisława Szymborska, Czesław Miłosz, Kazimierz Kutz.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego też od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z kulturą, edukacją  i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. mBank jest nie tylko sponsorem, mecenasem i darczyńcą, ale także inicjatorem wielu interesujących wydarzeń, o których informuje na bieżąco w serwisie mSpołeczność
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.