Ubezpieczenie komunikacyjne w mBanku najtańsze!
Copy

Kopiuj tekst

Ubezpieczenie komunikacyjne w mBanku najtańsze!

W wakacje mBank przedłuża promocję Gwarancja Najniższej Ceny.

W mBanku do końca sierpnia obowiązuje promocja Gwarancja Najniższej Ceny. Jeśli po nabyciu polisy w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych Klient otrzyma propozycję zakupu tańszego ubezpieczenia OC i AC zostanie mu zwrócona różnica. Wystarczy w ciągu 14 dni od daty zakupu pakietu OC i AC przedstawić kalkulację składki potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela. Ubezpieczenie musi obejmować taki sam zakres ubezpieczenia, a składka powinna być wyliczona dla takiej samej wartości samochodu. Nowa kalkulacja nie może zawierać tzw. "zniżek pracowniczych" lub zniżek za zakup innych produktów u ubezpieczyciela.

Różnica w cenie zostanie przekazana na rachunek eKONTO uczestnika promocji, a dodatkowo jeśli Klient spłaca raty, to zostanie dokonane przeliczenia wysokości nowych rat.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych
to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Poprzez stały wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie US swoją misję - maksimum korzyści i wygoda.  

Za wdrożony model Supermarketu jego twórcy otrzymali już kilka nagród, m. in. ALICJA 2007 -  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT - w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007" w kategorii produkt za wyjątkowy projekt finansowo-ubezpieczeniowy.

Ostatnio otrzymał także tytuł Hit Roku oraz Rekomendację Gazety Bankowej w kategorii Rozwiązanie informatyczne w organizowanym przez ten tygodnik konkursie dla instytucji finansowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.