Doładuj 100 numerów poprzez SMS
Copy

Kopiuj tekst

Doładuj 100 numerów poprzez SMS

W mBank mobile zasilisz nawet 100 numerów dzięki usłudze Doładowania SMS.

Na prośbę wielu osób, które korzystają z kilku numerów w sieci mBank mobile, rozszerzono zakres usługi Doładowania SMS. Obecnie, z jednego RACHUNKU w mBanku za pośrednictwem kanału SMS, można zasilić nawet 100 numerów w sieci mBank mobile. W celu aktywacji usługi, wystarczy podczas dokonywania zasilenia konta telefonicznego w systemie transakcyjnym, zaznaczyć, że dany numer telefonu może być doładowany także SMS-em.

Po aktywacji usługi, wystarczy wysłać SMS podając w treści wiadomości kwotę zasilenia (od 5 do 20 PLN) na bezpłatny numer 3388. Doładowanie jest realizowane w ciągu kilku minut od wysłania wiadomości SMS.

Również przebywając poza granicami Polski, można swobodnie doładować swój telefon SMS-em, gdyż usługa działa także w roamingu (pobierana jest wtedy opłata jak za wysłanie SMS-a w roamingu).

Instrukcja krok po kroku - jak ustawić Doładowanie SMS dostępna jest na stronie serwisu mBank mobile.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka
45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci, to podstawowy wyróżnik usługi.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.