mKlienci płacą plastikami!
Copy

Kopiuj tekst

mKlienci płacą plastikami!

mKlienci za swoje zakupy najchętniej płacą kartami płatniczymi mBanku.

Klienci mBanku dwukrotnie częściej płacą kartami niż Klienci pozostałych banków. mBank zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem wydawania kart płatniczych Visa. W rękach Klientów znajduje się przeszło 1,65 mln kart debetowych oraz kredytowych mBanku.

Nasi Klienci są grupą wyedukowanych osób, które chętnie korzystają z kart i płacą nimi za swoje codzienne zakupy. mKlienci znacznie lepiej, niż przeciętny użytkownik karty płatniczej, zdają sobie sprawę z jej funkcjonalności.

Aż 61% transakcji dokonywanych kartami mBanku to transakcje bezgotówkowe, podczas gdy średnia dla rynku to 46%. Z kolei tylko 39% naszych Klientów wypłaca gotówkę z bankomatów, średnia rynkowa wynosi 52% - mówi Joanna Chlebna, Dyrektor Biura Sprzedaży Kart Kredytowych i Produktów Hipotecznych.
Klienci mBanku chętnie korzystają także z alternatywnej możliwości wypłacania środków czyli usługi cash back - obserwujemy wzrost liczby tego typu transakcji w ostatnim kwartale 2008 roku, w porównaniu z drugim kwartałem 2008 roku o 20%.

Przekłada się to również na liczbę zarejestrowanych transakcji w promocji Visy „Codzienne płatności, codzienne nagrody". Klienci mBanku są najliczniejszą grupą osób - ok. 21%, które rejestrowały swoje płatności kartami w jesiennej edycji loterii Visy, a 11 z nich zdobyło atrakcyjne nagrody. mBank zawsze znajdował się w czołówce, jeśli chodzi o liczbę rejestrowanych transakcji w loteriach Visa - tym razem zdobył pierwsze miejsce
.
Od 3 listopada do 31 grudnia 2008 r. trwał największy konkurs Visy. W loterii mógł wziąć udział każdy posiadacz karty mBanku - wystarczyło dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na terenie kraju oraz dokonać rejestracji operacji. Klienci rejestrowali swoje transakcje na stronie internetowej Visa, wysłali wiadomości SMS lub informacje przez Gadu-Gadu. Zgłoszenia przyjmowano także w postaci kuponów przesyłanych pocztą, których wzór był dostępny na stronie www.visa.pl. Na uczestników zabawy czekały atrakcyjne nagrody - 3 samochody osobowe oraz nagrody pieniężne.

mBank w swojej ofercie dla Klientów indywidualnych posiada bezpłatne karty Visa Electron z delfinkiem, dodawane do rachunku osobistego eKONTO, karty wirtualne oraz wachlarz kart debetowych i kredytowych. Karty kredytowe zostały wprowadzone do oferty mBanku w maju 2003 r. Wyróżnikiem oferty kart kredytowych mBanku jest elastyczność w doborze oprocentowania i ceny - Klient sam decyduje o tym, jakie parametry ma mieć jego karta kredytowa. W portfelu kart kredytowych mBanku znajduję się szereg kart partnerskich wydanych wspólnie z Orange, wydawnictwem G+J, drogerią Rossmann, portalem wp.pl, Compensą oraz Euro<26.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.