Doładuj się nagrodami!
Copy

Kopiuj tekst

Doładuj się nagrodami!

Zasilając telefon w mBanku można zdobyć atrakcyjne nagrody. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 20 lipca br. doładować konto telefoniczne poprzez strony mBanku (serwis transakcyjny lub strony informacyjne, za pomocą usługi mTRANSFER) na kwotę nie mniejszą niż 25 PLN, a następnie przesłać SMS zgłoszeniowy najbliżej pełnej godziny. Wiadomość należy przesłać pod numer 7178 wpisując w treści komunikatu: mBank.

Nagrody otrzymają osoby, które wyślą SMS najbliżej pełnej godziny i jednocześnie doładują konto telefoniczne na najwyższą kwotę. W przypadku, gdy dwóch lub więcej uczestników promocji doładuje swój telefon na tę samą kwotę, wygrywa osoba, która wysłała SMS najbliżej pełnej godziny. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma
kurs windsurfingu dla 2 osób wraz z noclegami nad polskim morzem. Druga osoba wygra nawigację TomTom. Za trzecie miejsce zdobyć można odtwarzacz mp3. Kolejne sześć osób otrzyma dodatkowe doładowanie w wys. 25 PLN.

Przez całe wakacje mBank organizować będzie różne promocje doładowań.

W mBanku Klienci mogą w szybki i wygodny sposób doładować konto telefonu każdego operatora GSM poprzez mTRANSFER bezpośrednio z rachunku w mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.