Wystartował mBank Maraton Team!
Copy

Kopiuj tekst

Wystartował mBank Maraton Team!

mBank utworzył mBank Maraton Team - zespół złożony z sześciu czołowych, polskich zawodowych maratończyków, z których trzech ma zapewniony start podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008.

mBank Maraton Teamu powstał z myślą o wspieraniu polskich, zdolnych biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności.

W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

Monika Drybulska
Edyta Lewandowska
Justyna Bąk
Henryk Szost
Arkadiusz Sowa
Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują okres 2008-2009.

Monika Drybulska, Arkadiusz Sowa i Henryk Szost będą reprezentować Polskę na dystansie maratonu podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany, polski maratończyk, zwycięzca 4 edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie http://www.maraton.com.pl/

Utworzenie mBank Maraton Teamu doskonale wpisuje się w strategię sponsoringową mBanku skoncentrowaną w dużej mierze na sporcie i propagowaniu aktywnego stylu życia. Od 2004 r. mBank jest inicjatorem oraz sponsorem tytularnym mBank Łódź Maratonu. W ciągu pięciu lat łódzki maraton stał się cenioną imprezą, przyciągającą coraz większą ilość biegaczy. W dotychczasowych edycjach wystartowało blisko 3,5 tys. osób.

Dodatkowe informacje na temat mBank Maraton Teamu:

Biogramy zawodników:

Monika Drybulska
- mistrzyni Polski na dystansie maratonu ( 2002, 2006) i półmaratonu (2004, 2008).  Reprezentantka klubu WKS Grunwald Poznań. W dotychczasowej karierze zdobyła już 22 medale na Mistrzostwach Polski, w tym 9 razy stawała na najwyższym podium. Olimpijka z Aten (2004). Reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008.


Edyta Lewandowska
- czterokrotna medalistka podczas Mistrzostw Polski w Półmaratonie w Pile. Zawodniczka Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi. Polska reprezentantka w sztafecie olimpijskiej w Japonii i Korei.

Justyna Bąk
- zdobywczyni 14 złotych medali na Mistrzostwach Polski w biegach na 1500 m, 5000 m, 10000 m, biegi przełajowe. Ma na swoim koncie 2 rekordy świata w biegu na 3000 m z przeszkodami. Siódma lekkoatletka Europy w plebiscycie EAA (2001). Reprezentantka klubu ""Piętka"" Katowice.

Arkadiusz Sowa
- zdobywca bardzo wysokich lokat na Mistrzostwach Polski w biegach na dystansie  3000 m, 5000 m, 10000 m, półmaratonie i maratonie. Reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008. Zawodnik klubu WKS Grunwald  Poznań.

Henryk Szost
- multimedalista podczas Mistrzostw Polski w maratonie i półmaratonie. Reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008. Zawodnik klubu WKS Grunwald  Poznań.

Paweł Ochal
- wielokrotny medalista Mistrzostw Polski na dystansie od 1500 m do 42,195 km. Ubiegłoroczny zwycięzca Maratonu Warszawskiego. Reprezentant klubu MUKS Bydgoszcz.

Planowane wspólne starty zawodników mBank Maraton Teamu w sezonie 2008/2009:

XX Bieg Niepodległości w Warszawie (11 listopad 2008)

4 Półmaraton Warszawski (30 marzec 2009)

VII Bieg Europejski w Gnieźnie (14 maj 2009)

IV Mini Maraton im. Piotra Gładkiego podczas Cracovia Maraton ( maj 2009)

6. mBank Łódź  Maraton ( maj 2009)
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.