Więcej wypłat z kart mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Więcej wypłat z kart mBanku

mBank wprowadził zmiany w limitach wypłat gotówki kartami debetowymi Visa wydawanymi do rachunków eKONTO i eMAX. 

Zmiany dotyczą:
zwiększenia maksymalnego dziennego limitu kwotowego do 30 tys. zł (z 5 tys.)
zwiększenie maksymalnego dziennego limitu ilościowego do 15 transakcji (z 5)

Limity kwotowe na transakcje kartami debetowymi można samodzielnie zmieniać w systemie transakcyjnym lub dzwoniąc na mLinię. Natomiast maksymalną liczbę wypłat dziennie można ustalić wyłącznie poprzez kontakt z mLinią.

Domyślnie ustawione limity - tj. 2000 zł oraz 3 wypłaty dziennie pozostają bez zmian. Zmianie nie ulega również ubezpieczenie od rabunku gotówki pobieranej z bankomatu - ubezpieczenie do karty pokrywa stratę do 5 tys. zł.

Zmiany limitów wypłat gotówki wynikają ze zgłaszanej przez naszych Klientów potrzeby wypłacania w krótkim czasie większych kwot. Staramy się, aby wprowadzane przez nas modyfikacje wciąż zwiększały wygodę korzystania z usług mBanku
- mówi Anna Moszczyńska, key account project manager.
W 2008 roku mBank rozpoczął wydawanie wszystkich kart płatniczych z mikroprocesorem. Przewagą kart z mikroprocesorem jest większe bezpieczeństwo transakcji - oprócz autoryzacji dokonywanej przez podanie numeru PIN, technologia ta zmniejsza prawdopodobieństwo skopiowania danych przechowywanych na mikroprocesorze. Co więcej w przypadku, gdy karta dostanie się w niepowołane ręce, jest bezużyteczna bez PIN-u. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.