Leasing w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Leasing w MultiBanku

Przy współpracy z firmą BRE Leasing, MultiBank wdrożył nową ofertę dla przedsiębiorców. Teraz właściciele mikrofirm będą mieli dostęp do najwyższej jakości produktów leasingowych na preferencyjnych warunkach.

Leasing, to obok kredytów, najpopularniejsza wśród przedsiębiorców forma zewnętrznego finansowania zakupu majątku trwałego. W 2007 roku leasing stanowił 10,5% całości struktury finansowania małych firm i zdaniem Jarosława Fuksa z BRE Leasing ten wskaźnik będzie wzrastał.

- Polscy przedsiębiorcy w dalszym ciągu najchętniej finansują działalność własnymi środkami pozbawiając się w ten sposób ulg podatkowych i innych korzyści. W przypadku leasingu jest to między innymi możliwość dopasowania kosztów finansowania do indywidualnej sytuacji Klienta, struktury jego bilansu i założeń danego projektu inwestycyjnego, możliwość szybszej amortyzacji podatkowej inwestycji, brak konieczności finansowania VATu. Dodatkowo, dzięki leasingowi firmy mogą rozwinąć niezbędny majątek trwały, który przyczynia się do wyników finansowych przedsiębiorstwa.
– wyjaśnia Fuks

Właściciele firm, korzystający z usług MultiBanku, uzyskają dostęp do produktów BRE Leasingu na preferencyjnych warunkach. Aby otrzymać ofertę leasingową wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej MultiBanku i tego samego dnia oczekiwać na kontakt telefoniczny z konsultantem. Dzięki historii współpracy przedsiębiorcy z bankiem, BRE Leasing ma możliwość przygotowania stosownej oferty w bardzo krótkim czasie oferując jednocześnie atrakcyjne warunki finansowe.

- Mamy ambicje znalezienia się w ścisłej czołówce banków oferujących produkty dla przedsiębiorców, a ostatnie miesiące pokazują, że konsekwentnie udoskonalamy ofertę zwiększając naszą konkurencyjność na rynku. Po ofercie dla start-upów, nowym, bezpłatnym rachunku Business Net i odpowiednikowi personal banking w obszarze MSP czyli rachunku First Class uzupełniliśmy ofertę o preferencyjne rozwiązanie z obszaru leasingu  – mówi Adrian Piekacz, Dyrektor Strategicznego Obszaru Biznesu – Mikrofirmy w MultiBanku

- Współpraca ze spółkami działającymi w ramach jednej grupy finansowej pozwala na wynegocjowanie lepszych stawek dla naszych Klientów i przygotowanie elastycznych procedur skracających czas od złożenia wniosku do zakupu wybranego produktu – dodaje Piekacz

Informacje o ofercie:
okres finansowania od 24 do 60 miesięcy
waluty: PLN, CHF, EUR, JPY
elastyczne struktury opłat:
możliwość dopasowania opłat leasingowych do sytuacji finansowej Korzystającego, struktury jego bilansu i założeń danego projektu inwestycyjnego
możliwość szybszej amortyzacji podatkowej inwestycji
mniej formalności przy zawieraniu umów: szybki proces podpisania umowy i przekazania przedmiotu leasingu Klientowi
cała rata leasingu wraz z ubezpieczeniem stanowi koszt uzyskania przychodu
uniknięcie finansowania podatku VAT:
podatek VAT od zakupu przedmiotu jest finansowany przez firmę leasingową
dodatkowe ubezpieczenia i rabaty:
możliwość skorzystania z licznych rabatów oraz preferencyjnych stawek i dodatkowych opcji ubezpieczeniowych
leasing operacyjny i leasing finansowy
leasing samochodów nowych i używanych, motocykli, quadów

BRE Leasing Sp. z o.o. jest jedną z najstarszych firm leasingowych w Polsce. Działa od 27 maja 1991 r., a pod obecną nazwą  od końca 1997 r.
Udziałowcy BREL to:
BRE Holding Sp. z o.o.
Commerz Real

Wyniki osiągnięte w 2007 r. umocniły pozycję BRE Leasing wśród najlepszych firm leasingowych w Polsce – obecnie BREL zajmuje 3. miejsce z udziałem w rynku na poziomie 8,5%. Przed BRE Leasing znalazły się Raiffeisen Leasing Polska z udziałem w rynku na poziomie 10,2 % oraz Europejski Fundusz Leasingowy z udziałem 11,4%.

BRE Leasing wprowadził szereg innowacyjnych rozwiązań informatycznych m. in.
jako pierwsza firma leasingowa w Polsce zastosował zintegrowany system informatyczny obsługujący ponad 90% procesów zachodzących w firmie, który:
przyspiesza obsługę umów
zwiększa zakres informacji zarządczej
otwiera większe możliwości uelastyczniania oferty i dostosowywania jej do potrzeb klienta.    
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.