W parze taniej!
Copy

Kopiuj tekst

W parze taniej!

Latem osoby kupujące polisę turystyczną Go!Direct otrzymują 5% zniżki na ubezpieczenie samochodu w mBanku. 

Klienci, którzy zakupią do 30 września br. ubezpieczenie turystyczne Go!Direct, otrzymają kod zniżkowy uprawniający do 5% zniżki na ubezpieczenie samochodu (OC, AC, OC+AC) w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Przesłany kod jest ważny do 31.12.2008 roku.

Ubezpieczenia turystyczne oferowane przez mBank wraz z BRE Ubezpieczenia dostępne są w 3 wariantach zakresu ubezpieczenia: minimum, medium i maksimum, jako indywidualne (1-10 osób), grupowe (11-15 osób) lub rodzinne (maksymalnie 6 osób - jeden lub oboje rodziców, dzieci do 18 lat). Dodatkowo istnieje możliwość ubezpieczenia osób przebywających aktualnie za granicą oraz osób udających się do innych krajów do pracy. Klienci prowadzący aktywny tryb życia, mogą rozszerzyć zakres ubezpieczenia m.in. o nurkowanie.

Zaletą ubezpieczenia jest możliwość objęcia ochroną ubezpieczeniową już dwie godziny od złożenia wniosku. Zakup polisy odbywa się w bardzo prosty sposób, wystarczy podać kilka podstawowych danych wypełniając wniosek online, a płatności dokonać za pomocą bezpłatnej usługi mTRANSFER. Po dokonaniu zakupu, Klienci otrzymują SMS z numerem polisy i numerem Centrum Pomocy BRE Ubezpieczenia oraz email z potwierdzeniem zawarcia umowy w pliku PDF.  

Równocześnie wciąż trwa promocja, w której każdy, kto kupi ubezpieczenie samochodu (OC, AC, OC+AC) w mBanku do 31 lipca br., otrzyma kod zniżkowy uprawniający do
20% zniżki na ubezpieczenie mieszkań i domów Go!Direct.


Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Poprzez stały wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie US swoją misję: Maksimum korzyści i wygoda.

Za wdrożony model platformy jego twórcy otrzymali już kilka nagród m. in. ALICJA 2007 -  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT - w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007" w kategorii produkt za wyjątkowy projekt finansowo-ubezpieczeniowy. Ostatnio otrzymał także tytuł Hit Roku oraz Rekomendację Gazety Bankowej w kategorii Rozwiązanie informatyczne w organizowanym przez ten tygodnik konkursie dla instytucji finansowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.