Niezapomniane podróże z SFI
Copy

Kopiuj tekst

Niezapomniane podróże z SFI

mBank rozszerza ofertę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych o kolejne fundusze. Ponadto za nabycie jednostek funduszy zarządzanych przez BPH TFI S.A. można otrzymać atrakcyjne nagrody.

Na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku, dostępny jest kolejny subfundusz zarządzany przez BPH TFI S.A.

BPH Subfundusz Globalny Żywności i Surowców to kolejny subfundusz zarządzany przez BPH TFI S.A., wyodrębniony w ramach BPH FIO Parasolowy. Stosuje on politykę aktywnej alokacji aktywów - dostosowuje udział instrumentów związanych z sektorem żywnościowym i surowcowym, a także poszczególnymi podsektorami, np. metali szlachetnych czy surowców energetycznych, do aktualnej oceny zarządzającego odnośnie potencjału wzrostu danego sektora w horyzoncie średnioterminowym. Subfundusz wchodzi w skład funduszu parasolowego, w którym zlecenia zamiany jednostek uczestnictwa pomiędzy poszczególnymi subfunduszami są zwolnione z podatku od zysków kapitałowych. Podatek w wysokości 19%, płacony będzie dopiero przy odkupieniu jednostek. Minimalna kwota pierwszej wpłaty do subfunduszu to 1000 PLN, każda następna 100 PLN.

Dla mKlientów przygotowano specjalny konkurs "Niezapomniane podróże z BPH TFI",
 z wyjątkowymi nagrodami.

Aby wziąć udział w akcji, należy do 31 marca br. złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa jednego z subfunduszy, wchodzących w skład BPH Funduszu
Inwestycyjnego Otwartego Parasolowego, zarządzanego przez BPH Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.:

BPH Obligacji 1,
BPH Obligacji 2,
BPH Stabilnego Wzrostu,
BPH Aktywnego Zarządzania,
BPH Akcji,
BPH Skarbowy,
BPH Obligacji Europy Wschodzącej,
BPH Akcji Dynamicznych Spółek,
BPH Akcji Europy Wschodzącej,
BPH Nieruchomości Europy Wschodzącej,
BPH Subfundusz Globalny Żywności i Surowców.

Udział w konkursie biorą wszyscy Klienci, którzy zainwestują kwotę co najmniej 10 000 PLN  i nie dokonają odkupienia zainwestowanych środków do 30 kwietnia br. włącznie. Wygrywają osoby, które zgromadzą największe aktywa w subfunduszach. Nagrody główne stanowią vouchery turystyczne biura podróży ITAKA oraz torby podróżne.
Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie na stronie internetowej mBanku.

Z usług Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku korzysta już 430 tys. osób. Obecnie poprzez platformę SFI można nabyć przeszło 200 różnego rodzaju funduszy, a oferta jest stale rozszerzana.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych to prosty i wygodny sposób na zarządzanie swoimi oszczędnościami. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw i fundusze należące do różnych kategorii. Dodatkowo wszystkie operacje wykonywane są w jednym miejscu - z rachunku osobistego eKONTO. Klient ma dostęp do informacji o swoich inwestycjach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, na stronach mBanku i przez mLinię - bez granic w czasie i przestrzeni.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.