eKONTO znów wśród najlepszych!
Copy

Kopiuj tekst

eKONTO znów wśród najlepszych!

KONTO, rachunek osobisty mBanku, po raz kolejny zostało docenione. Uznano je za najlepszy produkt finansowy 2008 r.

Tytułem Najlepszego Produktu Finansowego nagrodzono eKONTO, które daje dostęp do bankowości bez ograniczeń i zapewnia bezpieczny sposób zarządzania domowymi finansami. eKONTO to otwarta platforma finansowa, umożliwiająca swobodne korzystanie z oferty oszczędnościowej, inwestycyjnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej - dlatego spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W zestawieniu 25 najlepszych produktów finansowych eksperci „Gazety Finansowej" docenili szeroką funkcjonalność eKONTA:
bezpłatne przelewy internetowe
możliwość dokonywania przelewów dowolnych i zdefiniowanych
możliwość przyjmowania i zlecania przelewów zagranicznych

Podkreślono fakt, że konto jest bezpłatne. Rachunek może być wspólny lub indywidualny. Można do niego również powołać pełnomocników o określonych uprawnieniach.

Karta debetowa z delfinem, wydawana do eKONTA, jest bezpłatna. Umożliwia ona dokonywanie wypłat bez prowizji w ponad 3500 bankomatów na terenie kraju oraz we wszystkich bankomatach poza granicami.

Zestawienie ukazało się 13 lutego 2008 r. na łamach kolorowego dodatku tygodnika „Gazeta Finansowa" - „Finansisty Roku",  w całości poświęconego branży finansowej.

Rachunek osobisty mBanku był wielokrotnie nagradzany w Polsce i poza granicami kraju.

W 2007 r. zdobył główną nagrodę w kategorii konta osobiste w pierwszej edycji Gold Standard - profesjonalnego, niezależnego badania satysfakcji Klientów. W listopadzie 2008 r. "Gazeta Wyborcza" opublikowała ranking ekspertów, którzy uznali eKONTO za najlepszy rachunek dla nowoczesnego Klienta.

W Czechach i na Słowacji rachunek osobisty uzyskał w pierwszym roku działania mBanku na tych rynkach najbardziej prestiżowe nagrody:
Zlatá koruna oraz Zlata minca.

Obecnie z usług mBanku w Czechach i na Słowacji korzysta blisko 280 tys. Klientów, a w Polsce ponad 2 mln.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.