mBank otwarty dla Klientów
Copy

Kopiuj tekst

mBank otwarty dla Klientów

mBank zaprasza na spotkanie Klientów posiadających kredyty hipoteczne w tzw. starym portfelu.

Klienci mBanku posiadający kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich, których oprocentowanie zależne jest od decyzji banku, dyskutują za pośrednictwem internetu na temat wysokości oprocentowania tego kredytu. mBank zaproponował wszystkim Klientom, posiadającym kredyty hipoteczne denominowane we franku szwajcarskim w „starym portfelu", przejście na oprocentowanie wyliczane na podstawie stałej marży oraz stawki referencyjnej LIBOR. Przejście na nowe warunki, w obecnej sytuacji rynkowej, oznacza dla Klientów realną obniżkę oprocentowania.

mBank aktywnie włącza się w rozmowy z Klientami, wyjaśniając zasady funkcjonowania kredytu hipotecznego oraz przyczyny, dla których obecnie może zaproponować Klientom przejście na nowe zasady. Na blogu mBanku opublikowano artykuły poświęcone temu tematowi, eksperci odpowiadają na pytania na forum. Dodatkowo został zorganizowany specjalny czat.

Kontynuując dialog, 14 lutego br. mBank zaprasza do swojej siedziby Klientów, posiadających kredyty hipoteczne w „starym portfelu". Spotkanie ma na celu wysłuchanie opinii Klientów, a także przedstawienie stanowiska banku. Zaproszenie zostało opublikowane na blogu mBanku.

Na spotkaniu obecny będzie Paweł Kucharski, Dyrektor mBanku oraz zespół odpowiedzialny za kredyty hipoteczne. Zaproszeni zostali także mRadni.

Spotkania poza Siecią wpisują się w strategię otwartej komunikacji mBanku. Do tej pory przedstawiciele mBanku spotykali się z Klientami, aby dyskutować o ofercie. Dzięki takim spotkaniom narodziła się mRada, czyli grupa mKlientów, która doradza i jako pierwsza testuje nowe produkty. To właśnie mBank jako pierwszy skoncentrował się na budowie partnerskich relacji z Klientami.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.