BRE Bank ponownie zwycięzcą konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców!
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank ponownie zwycięzcą konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców!

BRE Bank został zwycięzcą X edycji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców otrzymując tytuł laureata i 6 Złotych Gwiazd. W kategorii oddziałów Godłem Promocyjnym uhonorowane zostały: Oddział Korporacyjny BRE Banku  we Wrocławiu oraz Oddział Korporacyjny BRE banku w Kaliszu. Tytuł Bankowca Polskiego Biznesu przyznano Krzysztofowi Gerlachowi, dyrektorowi Departamentu Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kapituła Konkursu przyznała BRE Bankowi nagrodę za profesjonalną dbałość o klienta biznesowego, wszechstronne doradztwo firmom z segmentu MSP, nieustanne unowocześnianie oferty produktowej oraz bardzo dobrą współpracę wewnątrz struktur bankowych. Nagrodę w imieniu banku odebrał Marek Łukowski, Dyrektor Banku ds. Bankowości Przedsiębiorstw i Zarządzania Bankowością Korporacyjną.

Specjalny, honorowy tytuł
Bankowca Polskiego Biznesu przyznano Krzysztofowi Gerlachowi – dyrektorowi Departamentu Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw BRE Banku za
„perspektywiczne spojrzenie na rozwiązywanie problemów MSP, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w ofercie, jak i sposobach komunikacji z klientem biznesowym oraz ogromną dbałość o wysoki standard obsługi MSP, między innymi poprzez wzorowe zarządzanie zespołem Departamentu Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.

Godłem Promocyjnym Oddział Przyjazny dla Przedsiębiorców zostały uhonorowane aż dwie placówki BRE Banku: Oddział Korporacyjny we Wrocławiu oraz Oddział Korporacyjny w Kaliszu.

Celem konkursu jest m. in. wspieranie budowy wysokiej kultury współpracy pomiędzy instytucjami finansowymi a przedsiębiorcami, popularyzowanie innowacji wprowadzanych w instytucjach finansowych, zmierzających do lepszego zaspokojenia potrzeb finansowych małych i średnich przedsiębiorstw oraz uzyskanie synergicznego efektu rozwojowego zarówno banków, jak i sektora MSP w Polsce.

Przyznawane nagrody służą wyróżnieniu tych instytucji finansowych, które miały istotny wkład w rozbudowę oferty kierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw oraz charakteryzują się rzeczowym podejściem i zrozumieniem specyfiki problemów przedsiębiorców. Godłem Promocyjnym nagradzane są te banki, które dokonały niezbędnego wysiłku, aby wykorzystać pojawiające się możliwości budowy silnych więzi z sektorem MSP, zarówno przy wykorzystaniu nowych technologii jak i potencjału ludzkiego.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.