Nowa stawka na połączenia w mBank mobile: 19 gr/min
Copy

Kopiuj tekst

Nowa stawka na połączenia w mBank mobile: 19 gr/min

Będzie o czym rozmawiać w święta! Operator mBank mobile wprowadza nowy starter z niską stawką 19 gr za minutę połączenia na dłużej.

19 zł wystarczy, aby zdobyć nowy starter powiązany z promocyjną taryfą w mBank mobile. Teraz minuta połączenia do wszystkich sieci (również do Play) kosztuje
tylko 19 groszy za minutę. Koszt SMS-a zgodnie z cennikiem to 10 gr, a MMS-a - 20 gr. Dodatkowo, posiadacz nowego startera może co miesiąc aktywować
bezpłatny pakiet 50 MB na połączenia z Internetem - wystarczy na klawiaturze telefonu wprowadzić kod *121*11*04#, a następnie nacisnąć przycisk ""zadzwoń"".

Wartość początkowa nowego startera to 10 zł - do wykorzystania na połączenia, SMS-y i inne usługi. Konto w mBank mobile można prosto doładować m.in. za pośrednictwem systemu transakcyjnego mBanku. Doładowania przedłużają możliwość wykonywania połączeń: wychodzących o 60 dni, przychodzących o 90 dni - w przypadku doładowania o wartości powyżej 5 zł, wychodzących o 180 dni, przychodzących o 210 dni - w przypadku doładowania o wartości powyżej 50 zł.

Nasi Klienci dużo spraw załatwiają za pomocą telefonu komórkowego. Chętnie też korzystają z mobilnego internetu. Dlatego nowa oferta to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych - mówi Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank mobile. Do tej pory tak niską stawkę na połączenia oferowaliśmy w ramach krótkich promocji czasowych. Teraz wprowadzamy ją na dłużej - dodaje Szelągowski.

Stawki oferowane z nowym starterem będą obowiązywać do 30 czerwca 2010 r. Po tym okresie usługi rozliczane będą zgodnie z Cennikiem usług mBank mobile w taryfie: mobile.

Jak zdobyć nowy starter? Wystarczy zamówić go za pośrednictwem e-sklepu na
www.mBankmobile.pl
.
mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od dziewięciu lat zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.