mBank Maraton Team najlepszy w biegach sylwestrowych
Copy

Kopiuj tekst

mBank Maraton Team najlepszy w biegach sylwestrowych

Henryk Szost i Arkadiusz Sowa  - zawodnicy mBank Maraton Teamu - zwyciężyli w międzynarodowych biegach sylwestrowych.

Henryk Szost
zajął pierwsze miejsce w 10. Biegu Sylwestrowym w austriackiej miejscowości Kainy. Reprezentant mBank Maraton Teamu na trasie liczącej 6,72 km osiągnął czas 20.02.


Arkadiusz Sowa
dobiegł do mety jako pierwszy w kategorii mężczyzn w 29. edycji Międzynarodowego Biegu Sylwestrowego w Szydłowie na dystansie 8 km. Olimpijczyk jest pierwszym od czterech lat Polakiem, który triumfował w Szydłowie.

Od początku swojej działalności mBank promuje aktywny tryb życia. Już od 5 lat zawodowi sportowcy i wielbiciele biegania startują w mBank Łódź Maratonie.
Po sukcesie maratonu  mBank utworzył mBank Maraton Team - zespół złożony z sześciu czołowych polskich maratończyków. Bardzo nas cieszą liczne nagrody i wyróżnienia, które zawodnicy grupy zdobywają podczas ważnych wydarzeń sportowych w Polsce i Europie
- mówi Dominika Nawrocka, odpowiedzialna za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku.

mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu zdolnych polskich biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

Monika Drybulska
Edyta Lewandowska
Justyna Bąk
Henryk Szost
Arkadiusz Sowa
Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują sezon 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie:
http://www.maraton.com.pl/.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.